Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Esélytelen...

Fiúk, lányok! Esélytelen olyan emberrel a párkapcsolat a egyáltalán nem tetszik nektek, de belsőleg nagyon meg fog titeket, szimpatikus számotokra?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 21:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*aki
2017. jún. 19. 21:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a külső, úgyhogy ja, esélytelen. Aki csak belsőleg fog meg, az a barát.
2017. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy nemet és kort is írj,légyszíves!
2017. jún. 19. 21:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Megértem :) köszönöm a választ!
2017. jún. 19. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak "nem tetszik", akkor abból lehet még jó kapcsolat, ha "kimondottan ronda, undorító", akkor semmi esély rá.


Nekem már volt olyan nagyon szép kapcsolatom, ahol elsö ránézésre nem tetszett az illetö, de egy óra beszélgetés után már fontos lett nekem, a személyisége miatt - és utána több évig együtt voltunk.

2017. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jún. 19. 21:37
 7/14 Psycho ***** válasza:
100%

Ez érdekes kérdés. Nekem is a külső az elsődleges (nem azért, mert felületes vagyok, hanem inkább mert nagyon toleráns és empatikus típus vagyok és kb. akárkivel képes vagyok jól kijönni). Viszont volt egy lány, aki elsőre tök az átlagzónába soroltam külsőre, fél évig szinte rá sem néztem, viszont aztán beszélgettünk stb., éreztem rajta, hogy ő is kedvel, és valahogy megtetszett külsőre is. Ne kérj pls magyarázatot :D De ez történt.

A legutóbbi kapcsolatomnál meg pont fordítva volt, a párom mesélte, hogy amikor megismert, így legyintett hogy cöhh, jó fej jó fej, de mit akar ez, hát semmi extra! Aztán meg valahogy idővel megtetszettem neki külsőre is, és össze is jöttünk. 28/F

2017. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem vonz szexuálisan egy másik embert avval csak akkor tudom elképzelni hogy össze jönne az illető ha a lelkébe szeret bele. Ez meg csak akkor jöhet össze ha egy helyen tanulnak, dolgoznak, egymás mellett laknak..stb.. de így is csak akkor ha tudnak-kénytelenek beszélni egymással.

írok nemet:nem

kor: ókor

tudom nem így gondoltad de míért is fontos?

2017. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van ra esely!Noverem elso baratja pl nagyon csunya ember szegeny...De noverem megszerette..Nekem sem voltak Don Juan pasijaim..Bar egy ido utan kiderult, hogy belsoleg sem voltak szebbek..Szoval esely mindenre megvan! 29/N
2017. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Esélytelen. Egy egészséges párkapcsolatban fontos a testi vonzalom is. Barátok simán lehetnénk.
2017. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!