Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem félnétek hogy vége...

Ti nem félnétek hogy vége lehet egy életnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet lehangoló amit írok de 28 éves fiatalember vagyok sose gondoltam volna hogy olyan súlyos betegséget szedek össze hogy akár az életemet is félteném emiatt!minden 2 hónappal kezdődött és pár hete tudtam meg mi az ami a tüneteinek okozta egy baktérium ami akár gyomorfekélyt illetve rákot is okozhat..január 27 tudtam meg..én persze próbáltam rendes gyógymódokkal mert elvileg azzal is sikerülhetne meggyógyulnom..látszólag javultak de visszaestem..így arra a következtetésre jutottam hogy antibiotikumot nyúlok amiknek súlyos mellékhatásai is lehetnek..de mivel már hónapok óta nem alszom normálisan és zavar ez a dolog aggódok meg amiatt is mert húztam kicsit a dolgokat:( vajon meggyógyultak? Élhetek teljes életet? Persze tudom hogy nyavalygás amit csinálok de ez nem egy jó dolog..köszönöm ha elolvastad!

2018. febr. 15. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az az ember, aki a szellemi világgal vagy a vallással, akár filozófiával foglalkozik, az tapasztalatom szerint az, az igazságot keresi, és aki ezen az úton jár, olyan magasságokba emeli, olyan kontextusba helyezi az embert, hogy egész másképpen tud tekinteni a dolgokra. Teljesen ellentétes véleményre is juthat, mint amit annak előtte gondolt. A halál mint téma, szorosan ide tartozik. És ha kezded megérteni vagy sejteni a halál okát, jelentőségét és mibenlétét, akkor rájöhetsz arra, hogy ez nem is olyan félelmetes. :)
2018. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Én attól félek, hogy az én életemnek vége lesz. És nem a haláltól félek, hanem az esetleges előtte való szenvedéstől, fájdalmaktól.
2018. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem nyavalygás, amit csinálsz.

De most nem értem, akkor mennyire súlyos a dolog?

Eleve nem az előírt gyógyszerrel kezdted? Bocs a hülye kérdésekért.

Remélem jobban leszel.


Ja persze, hogy félnék, pedig én sokszor gondoltam rá, hogy felesleges az életem, aztán mindig szembesültem vele, hogy nem annyira.

2018. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menj normális orvoshoz és tartsd be a kezelést, szedd a gyógyszereket.

Az érzéseid egyébként természetesek. Nekem volt egy műtétem, akkor gondolkodtam el nagyon sok mindenen, és persze máshogy is láttam sok mindent az életben, átértékeltem dolgokat.

2018. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát az a baj nem tudom súlyosbodott e az állapotom mert 4 hete voltam gyomortükrözésen..szóval hogy azóta mi változott az egy jó kérdés!igen nem a gyógyszerrel kezdtem hanem természetes gyógymódokkal szerintem ha átálltam volna a gluténmentes,diétás dolgokra jobb lett volna de az az 1 ami nem menne mivel nem pénztárca barát:/
2018. febr. 15. 14:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A helicobacter pylorit simán ki lehet irtani antibiotikummal, egy helicobacter okozta gyomorfekélyből 2018-ban "illik" felépülni.


Szóval ez a saját hülyeséged volt hogy halasztottad a normális kezelést, de egy gyomorfekély -mint mondtam- azért nem életveszélyes állapot...

2018. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom utolsó:( de ne bánts ezért kérlek!megfogadom amiket írtál!
2018. febr. 15. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, mert én is keresztülmentem hasonlón. 3,5 éve (34 évesen) egy reggel iszonyatos hasfájásra és hányingerre ébredtem. Olyan szintű fájdalmaim voltak, hogy szó szerint összegörnyedtem tőlük. A kórházban nagyon gyorsan kiderült, hogy hasnyálmirigy-gyulladásom van. Felvilágosítottak, hogy ha ez néhány évvel korábban történik, gyakorlatilag esélyem nem lett volna a túlélésre. Szerencsére ma már vannak olyan gyógymódok, amivel ez gyógyítható, így rendbe is jöttem. Egy év múlva sajnos kiújult, így megint kórház. Ebből is rendbe jöttem, de azt mondta a dokim, ha mégegyszer kiújul, akár el is rákosodhat és ott vége a dalnak. Mindezt - többek között - a 15 évnyi masszív alkoholizálásomnak köszönhettem. Azóta átértékeltem a dolgokat és nem iszom, de ennek ellenére még mindig bennem van, hogy megint kiújulhat gyulladás vagy elrákosodhat a hasnyálmirigyem és az már végzetes lehet, ugyanis ez egy olyan betegség, ami nagyon könnyen kiújul. Amúgy anyum 5 éve átesett még egy ennél is durvább betegségen, nyirokmirigy daganata volt, de jó orvosok/nővérek kezelték és ő is meggyógyult. Szóval, szerintem te is simán rendbe fogsz jönni! Kitartás és jobbulást!
2018. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, 70% a masszív alkoholizálás mit jelentett pontosan? Ne haragudj, csak érdekel, mert elég sokat iszom (nem mintha attól jobb lenne).
2018. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a rendszerességet, mint a mennyiséget jelentette a masszív ivászat (mondjuk ez relatív, kinek mi a sok). Bár azt tegyük hozzá, hogy a "jobb" napjaimon lement 2-3 liter bor/fröccs, vagy amikor épp sörözni volt kedvem (főleg nyáron), akkor 10-12 sör. De voltak olyan napok is, hogy csak 1-2 sört vagy 1-2 pohár bort ittam. Szóval, eléggé változó volt.
2018. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!