Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem félnétek hogy vége...

Ti nem félnétek hogy vége lehet egy életnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet lehangoló amit írok de 28 éves fiatalember vagyok sose gondoltam volna hogy olyan súlyos betegséget szedek össze hogy akár az életemet is félteném emiatt!minden 2 hónappal kezdődött és pár hete tudtam meg mi az ami a tüneteinek okozta egy baktérium ami akár gyomorfekélyt illetve rákot is okozhat..január 27 tudtam meg..én persze próbáltam rendes gyógymódokkal mert elvileg azzal is sikerülhetne meggyógyulnom..látszólag javultak de visszaestem..így arra a következtetésre jutottam hogy antibiotikumot nyúlok amiknek súlyos mellékhatásai is lehetnek..de mivel már hónapok óta nem alszom normálisan és zavar ez a dolog aggódok meg amiatt is mert húztam kicsit a dolgokat:( vajon meggyógyultak? Élhetek teljes életet? Persze tudom hogy nyavalygás amit csinálok de ez nem egy jó dolog..köszönöm ha elolvastad!

2018. febr. 15. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot igénylő fertőzést nem tudsz természetes módszerrel kezelni (max ha szerencséd van az immunrendszered legyőzi magától), ha antibiotikumot akarnak adni és nem csak megfáztál, akkor mindig fogadd el, nem volt olyan rég, hogy "egyszerű" fertőzésekben is meghaltak az emberek.
2018. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70% Köszönöm válaszod!
2018. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem el a szedést remélem nem lesz sok mellékhatás!
2018. febr. 18. 08:23
 14/14 anonim ***** válasza:

de miért lenne sok mellékhatása?

nyilván nem írnák fel ilyen betegségre, ha komoly károkat okozna...

komolyan nem értem, miért nem kezdted el akkor szedni, amikor az orvos felírta, egyedül magadnak okoztad a bajt...

2018. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!