Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 és fél nap, és 1 évre vége...

3 és fél nap, és 1 évre vége a karácsonynak, ti is várjátok már?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2017. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2017. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Elég ünneprontó vagy, elhiszem utálod a karácsonyt meg minden, de legalább ne reklámoznád.
2017. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nekünk van családunk, barátaink, kulturáltabbak vagyunk annál, hogy csak a zabálást meg a vásárlást fogjuk fel ebből az ünnepből...
2017. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon :D rohanás, utazás, kaja, pia, van ma szülinap és Szenteste egyben tartva, holnap 6 óra a vonaton, amott is kaja, pia, ha valahova nem viszel ajándékot, akkor vagy hülyén néznek rád, vagy te érzed magad xarul, főzni kell egész álló nap, de ki is kéne nézni valahogy...már most unom :D
2017. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen rendben van az életem, nagyon szeretem a hangulatot, a karácsonyt, az ünnepi fényeket. Tehát imádom az egészet. Es meg mielött jönne bárki is, hogy egyedül van meg magányos stb stb. Én is .....
2017. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem, én szeretem a Karácsonyt.

Persze aki magányos és pesszimista, nem csoda, hogy várja a végét.

2017. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Szeretem a karácsony hangulatát, és ez nem csak az ajándékokról szól, nem is a zabálásról.

Az ajándéknak is megvan a bája: jó látni, hogy örömet okozol a szerettednek, hogy ismered annyira, hogy ki tudtad találni minek örülne.

Igen, fontos része az étkezés is - de zabálni csak az zabál, aki az év többi napján is zabál. Nálunk inkább a minőség és a menü tartalma a lényeges, nem a mennyiség.

Akinek az nyűg az valamit rosszul csinál.


Ellenben pld. a szilvesztert egyáltalán nem várom, és nem is érdekel.

2017. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, nekünk akkor KEZŐDIDIK a bolondokháza... utálom, 15 óra utazás, hullafáradtan beesünk, egyetek, mikor kb aludni lenne kedvünk meg erőnk, aztán kötelező beszélgetés három napig, meg tömés.


Pfuj ha a kedvesem nem lenne olyan ember, aki szívesen megy haza, én itt tölteném az ünnepeket kettesben és csendben-nyugalomban.

2017. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2017. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!