Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék dalokat írni. Miről...

Szeretnék dalokat írni. Miről szóljon?

Figyelt kérdés

Hali.


Az van, hogy mostanság elég tehetetlennek érzem magam, ezért szeretnék valamit kezdeni az életemmel. Van egy akusztikus gitárom, amit még általános iskolás koromban kaptam, és szeretnék többet foglalkozni vele. Arra gondoltam, hogy szívesen írnék dalokat. És tökre örülnék hogyha mondanátok dolgokat, hogy nektek milyen dalra van "szükségetek". Lehet bármi a téma. Van egy okostelefonom is, felveszem gyér minőségben, és szívesen elküldöm a kért dalát, amint csak tudom. Legalábbis ez a cél.


Persze lehet, hogy f*s lesz, de hátha még a végén segítetek abban, hogy én legyek Elvis Presley.


Béke



2018. jan. 29. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon inspirálónak találom a Szögletes üveggolyó számait
2018. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbánról.
2018. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat szívesen hallgatnék ami arról szól, hogy nem kérek többé bocsánatot azért aki vagyok, bízok magamban és nem "felülről" várom a megoldást. Illetve lehet, hogy nem a pokolban élünk, de olyan feltételek mellett, mintha börtönben lennénk. Kinézzük azokat akik egy kicsit is különböznek, miközben mi is mások akarunk lenni, de félünk attól, hogy nem fogadnak el minket és egész nyomorult életünkbe más szabályai szerint élünk, megmondják nekünk mi jó és mi nem, nem ismerjük önmagunkat, nem tudjuk, hogy legyünk boldogok egyszer az életben, belefáradtam az egészbe.
2018. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Torgyánról, Gyurcsányról, Orbánról.
2018. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokról, akik nem kapcsolják le maguk után a villanyt, amikor kimennek a helyiségből. Nagyon idegesítő.
2018. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ne sértődj meg,de ha idegeneket kell megkérdezned arról,hogy miről kéne dalokat írnod,akkor hagyd békén ezt a dalszöveg írós dolgot...

Yousician nevű programmal pedig könnyen megtanulhatsz gitározni.

2018. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
#5 I agree it....
2018. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Írj a pináról, az örökzöld.
2018. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Írj arról, hogy késik a MÁV, hátha észbe kapnak. Plusz még sikeres is lesz a dal, mert sokan át tudják érezni, kb. ahogy a United Breaks Guitars dalt is :D


[link]

2018. febr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk a jövőheti lottószámokról. Fúúúúú, te nagyon idióta vagy.
2018. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!