Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Renáta névről mi a véleményete...

Renáta névről mi a véleményetek? És a becézéséről, a Reniről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez jó név? Illetve a beceneve tetszik (úgy anyakönyvezhető lenne)?

2018. febr. 17. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korábban tetszett ez a név. A becenév nem tetszik. Amúgy jó név. Ma már szinte mindent lehet bevezetni...
2018. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, bár fura lenne, ha valakinek ez lenne a születési neve is, hogy Reni.
2018. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves barátnőm neve, mindig ő jut róla eszembe :)


Szép név, de inkább a teljes nevet add, majd eldönti, milyen formában szeretné használni.

2018. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nem tetszik.
2018. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Renáta nagyon szép; Reniként is jó; de így nem anyakönyveztetném. Egyébként a Renáta szebb, mint a Reni. Szóval Renátaként anyakönyveztetni szerintem tök jó dolog:) Egyébként ismerek olyat is, akit nem becéznek és mindig Renáta:) Úgy is tetszik, de a becézése is jó. Egyébként kicsit átkombinálnám, csak arról meg mindenki Natáliára/Natasára gondolna, hogyha meg Natinak becéznék:) Amúgy ez a név jó nagyon tehát tényleg, de becézett formában ne anyakönyveztess semmit; egyébként is a Renáta forma szebb, mint a Reni; de attól még lehet becézni, mert jó így is, de anyakönyveztetni csak Renátaként.
2018. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem tetszik.
2018. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem tetszik. Alapból nem szeretem azokat a női neveket, amelyeknek van férfi megfelelője is (persze vannak kivételek). A Renáta nem szép, nem nőies.
2018. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
nekem tetszik. Reninek tuti nem anyakönyvezném.
2018. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Renáta nem tetszik az erős mássalhangzók miatt, a Reniről az SZJG csaj mellett az egyik ovónénim ugrik be aki tornaórát tartott.
2022. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetszik, szép név! Egyik bájos, csinos kollégám így hívják.
2022. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!