Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a facebook a paranoiátok lett 20 évesek?

Figyelt kérdés

Eldugom a barátomat, eldugom a megjegyzésemet, eldugom a hajszínemet, nehogy lássátok.


Mint a való életbe, vagy lehet még annál is komolyabban gondoljátok - bár én tudom nektek más a komoly, mint a normálisaké :(


Most mondjátok azt, baj van houston, de én tudom anélkül is hogy 5 éve nincs ez a förmedvény, már a nevére sem emlékszem :)


2018. febr. 18. 06:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te azt se tudod hol vagy, jóbarát! XD
2018. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Fél órával ezelőtt egy aldis szórólapra falloszt rajzoltam. Na, annak több értelme volt, mint ennek a kérdésnek.
2018. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Eldugom a barátomat, eldugom a megjegyzésemet, eldugom a hajszínemet, nehogy lássátok."


Mi a f@ sz??? Hívjuk a Záchert,bátyja?

2018. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudsz értelmesen írni, de ha jól értelmezem, ez egy "én már x éve letöröltem magam facebookról, nézzétek mekkora fsza gyerek vagyok, ti csicskák!!!" kategóriájú kérdés.

Tényleg jobb vagy mint én, egy agyatlan technológia zombi aki fenn van facebookom szégyen szemre. Megalkottam egy tervet, amivel jobb leszek mint te: azt hiszem, inkább én is a te utadra lépek és törlöm magam minden közösségi oldalról. Az okostelefonomat és a gépemet is kidobom, mert manapság már a sok technológia miatt nem beszélgetnek egymással az emberek. Lovon fogok egyetemre járni és lúdtollal jegyzetelek majd, mert ugyebár régen minden jobb volt.

2018. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó, és akkor most halljuk a kérdést is. Ha lehet azt már magyarul plíz.
2018. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki facebookra, hogy mit jelent a paranoia szó, elmagyarázzák majd ^_^
2018. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy rájöttem, azért nem értem a kérdést, mert 20 éveseknek szól, én meg már 23 vagyok.
2018. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!