Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kerület nem bisztonságo...

Melyik kerület nem bisztonságos pesten?

Figyelt kérdés
Mert pestre szeretnék malyd költözni de azért jó lenne tudni az ottani dolgokat
2018. febr. 18. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
10. csak azért kérdeztem mert én a 11. kerületben lakom és a Kelenföld biztonságos, viszont a Móricz Zs tér már nem bizalomgerjesztő
2018. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mármint a vasútállomás? Az nem annyira bizalomgerjesztő, de egyik se az.
2018. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Az állomás előtti Etele tér gáz de a többi Kelenföld szerintem biztonságos, tágas és élehető sok zölddel pl Bikás
2018. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem az egész városrész egyre kevésbé szimpatikus. Hónapról hónapra egyre több kisebbségi és egyéb kétesen viselkedő alak, hajléktalan rengeteg, mint a belvárosban és a reggel 7-kor, reggel 8-kor, de a nap minden időszakában ott levő fura alkoholistákról nem is beszélve.

Az Etele úton nem tudom, sikerült-e valaha úgy végigmennem, hogy valamivel be nem találtak volna.

Elég sok helyen olvasni, hogy leszólják a városrészt és sajnos tök érthető. Az Etele tér vonzáskörzetét pláne, na például arra gondoltam, hogy sötétedés után táskában minden érték, vagy még úgy sem.



Őrmező normálisabbnak tűnik.



Alapvetően, ha érzékeny az ember a rosszra, akkor mindenhol találhat, ha kevésbé, akkor minden kerületnek megtalálja a jó részét. Illetve mintha azt látnám, hogy a rossznak tartott városrészekben csak a rosszat látják az emberek, a többi helyen szemet hunynak felette.


Meg ha én költöznék, akkor az Otthontérkép bűnözési statisztikáit nézném, meg autólopási statisztikákat (akinek van autója pl) és hasonlókat.



Azt rossz nézni, hogy komplett, esetenként elég nagy és több tízezres lakosságú kerületeket szólnak le, utálnak, gyűlölnek, félnek tőle (a sajátom is közte van), holott máshol sem jobb....

2018. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!