Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen előnye van annak, ha...

Milyen előnye van annak, ha férfiként valaki a koránál jóval fiatalabbnak néz ki? Mondjuk 30 évesen 20-nak.

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen,
2018. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én párom 42 de kb. 34-35-nek néz ki, ami jó mert tíz év a korkülönbség közöttünk.
2018. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az előnye, hogy nem öregebbnek, hanem fiatalabbnak néz ki. Ez egyéntől függ, hoy helyzetéből tud - e előnyt kovácsolni. Ez csak rajtad áll ;)
2018. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az hogy 30 évesen minden férfi előrébb tart az életben egzisztenciálisan, mint 20 évesen (legyen az mesterember, bármilyen diplomás, stb.), ha fiatalos akkor nem nézik ki, ha 20 évesekkel bulizik, közülük szed fel csajokat.
2018. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most még semmi különös. De pl. 50 évesen biztosan jó lesz, hogy fiatalnak néznek. Addig jó, amíg nem idősebbnek néznek :)
2018. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak az én véleményem (30/N), de szerintem nem jó, ha egy férfi csupán "fiúnak" néz ki. Szerintem (mondom... ez csak az én véleményem, nem sértésből írok ide választ) az olyan hapsiknak alap kellene, hogy legyen a szakáll (és esetleg bajusz). Persze manapság majdnem mindenki a "Justin Bieber"-ökre, meg a koreai bébiarcúakra izgul, én maradok a "Jeffrey Dean Morgan"-eknél, vagy "James Hetfield"-eknél (jóóó, eszembe juthatnának fiatalabbak is, tudom). (Ezt csak az összehasonlítás miatt írtam...)


Viszont milyen előnye van? Végül is van. Mert a férfias férfiak mind foglaltak (sajnos), szóval te nyugodtan terepszemlézhetsz, mert senki nem fogja elhappolni a neked tetsző lányokat. (Jó, lehet, hogy iróniának hangzik, de nem az.)

2018. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Justin biberre a tinik izgulnak. Egy 25 és a feletti nő aligha...
2018. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán összejöhetsz 18 évesekkel:D persze ehhez kell egy jó kisugárzás. Nálunk volt anno egy tanárunk a középiskolában, aki 28 évesen kb 21-nek nézett ki, hát hadd ne mondjam, hány lány szeretett volna vele mást is gyakorolni a tantárgyakon kívül, mert "cuki" volt stb. Pedig mondom, simán beállhatott volna feltűnés nélkül a végzősök közé.

Bátyám is ilyen típus egyébként, most 38, de 30 évesnek is elmenne, állandóan vigyorog és nagyon pozitív, sosem volt gondja a csajozással. Én szintén jóval fiatalabbnak tűnök a koromnál a termetem miatt, mondjuk én nő vagyok. Max 13-14 évesen zavart, utána egyszerűen elfogadtam és kész.

Szerintem a lényeg az, hogy ezt ne fogd fel traumaként. Az sokkal cikibb lenne, ha fiatal felnőttként már középkorúnak látszanál.

Nem mondom, hogy öltözz tinédzsersrácnak, de nem is kell erőltetni a negyvenes cégvezető-stílust, szakállat stb-t csak azért, hogy idősebbnek tűnjél. Te ilyen vagy, viseld büszkén. Aki meg tudja a valódi korodat, az úgyis annak megfelelően fog kezelni.

2018. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!