Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet ezt fejben elrendezni, hogy 31 éves férfiként sokkal de sokkal idősebbnek nézek ki, lecsókolomnak, a nők messziről kerülnek,6 éve nem volt párom, minden velem egykorú férfi fiatalabbnak néz ki és falják az életet?

Figyelt kérdés
Nem, nem élek önpusztító életet, hogy így nézzek ki. Semmit sem, max annyi, hogy az egyetem után elég kemény munkahelyem lett, ahová kell a napi 2-3 nagyon nagy adag kv. De semmi más nincs. A velem egykorú nők is idősnek néznek. Holott sem szellemileg, gondolkodásilag nem vagyok az, sokat is sportolok.
2014. márc. 11. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem is csókolomoznak a tinik is... Ez van...

De ettől még csajozhatsz rendesen, kitartóan.

2014. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most mit varsz , mit mondjunk ?
2014. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogyassz több zöldséget, gyümölcsöt, méregteleníts és talán a sport és a boldogság, ami fiatalíthat...A kialvatlanság és a rossz alvás is kihat a külsődre...


Persze könnyű ezt mondani. Mondjuk én szívesen megnéznék rólad egy fotót. Egy jól megválasztott nadrág(méretben és stílusban is),egy rendes pólóval,inggel,normál cipővel, EGY JÓ FRIZURA is sokat dobhatna rajtad,ebben biztos vagyok...

2014. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
...hát...kinézek vagy 40 nek, kopaszodom is valamennyire. De nem úgy viselkedek, mint egy 40 éves, és akkor meg hülyének néznek, hogy ilyen 40 évesnek... már babáznia kell, meg otthon ülnie a családjával. Szörnyű ez az emberi mentalitás, hogy így vélekednek másokról, ismeretlenről.
2014. márc. 11. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:

ez kifogás. más gondod van


idősebb vagyok és a nők nem kerülnek.

2014. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy fotót, hogy segíthessek.
2014. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
segíthessek, hogyan? Átkozmetikáztatod az arcomat?
2014. márc. 11. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy nézel ki, ha gondolod beszélgethetünk.
2014. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem a nők ezért a gondolkodásért kerülnek, neharagúdj nem bántásból, de én speciel a magabiztos férfiakra bukom, és pont hogy nem a külső érdekel. Az maximum csak az első blikk, hogy egyáltalán nyitok-e a férfi felé. Én szerettem már bele olyan férfiba aki külsőleg ha nem is tetszett (eleinte), olyan belső kisugrázása volt, hogy ő lett számomra az ideál! Sztem ezen filózz el.
2014. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!