Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előny vagy inkább hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy inkább hátrány, ha férfiként jóval fiatalabbnak nézek ki mint amennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés

27 vagyok most, de eléggé "kölyök" képű vagyok.

Ahogy így elnézem, nem hiszem, hogy valaha is ez változna.

Mennyire befolyásoló tényező ez nálatok párválasztáskor ?


2017. febr. 6. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem 15 évesnek nézel ki akkor kifejezetten pozitív lehet. szerintem ez nem rontja az esélyeidet párkeresésnél épp ellenkezőleg! főleg ha így 27 évesen azért már kicsit megkomolyodtál de külsőre még fiatalabbnak tűnsz!
2017. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol meg lehetsz jokepu, hogy fiatalos arcod van, akkor meg nincs semmi gond. Szerintem nem gond amugy. A fiatal ferfiak amugy is altalaban jobban neznek ki.
2017. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27 éves vagy, szóval már lehetne tapasztalatod bőven, hogy ez előny vagy hátrány.
2017. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Bëlga kutatások alapján: Ha fiatalabbnak látszol az a baaaj, ha idősebbnek látszol az a baaaj. Ha annyinak látszol amennyi vagy az is baj, ha kortalannak látszol az baj.


Jól ismerik a női gondolkodást :)

2017. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is le tudok tagadni egy tízest ... De nekem ez így tök jó, mert negyvenpár évesen is simán le tudok vadászni huszonéves egyetemista lánykákat :-D :-P
2017. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elony.
2017. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A párommal amikor megismerkedtem, nem tudtam a pontos korát, csak úgy besaccoltam olyan 24-25 körülinek, így aznap nem is foglalkoztatott a kérdés. Mire megtudtam, hogy valójában egy tizessel idősebb volt, addigra már teljesen belezuhantam, és nagyon nehéz volt az egyébként számomra akkoriban túl nagynak számító korkülönbséget hátráltató tényezőként felfogni és csak emiatt valahogy megoldani a kiábrándulást belőle. Ez volt három éve, azóta is működik.


Szóval, ha fiatalabbakkal próbálkozol, akkor még akár jól is elsülhet :D De ez szerintem inkább 30+ számít majd előnyösnek.

2017. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férjem 30 éves, de simán letagadhatna 10 évet.

Sokszor megkérdezik tőle, hogy miért házasodott ilyen fiatalon, aztán mikor kiderül, hogy már a 3X-et tapossa, akkor csak pislognak.

Volt rá példa, hogy megállították anyumat, hogy mit szól ahhoz, hogy ilyen fiatal sráccal járok, meg nem túl nagy a korkülönbség (ő az idősebb).

Egy ideig picit zavaró volt (de attól sokkal jobban szeretem, hogy ez közénk álljon), most meg már mosolygok nagyokat az ilyen kérdéseken.


Na, de hogy a kérdésedre válaszoljak: lehet előny és hátrány is. Van akinek bejönnek a fiatalabb pasik, ők ragadni fognak rád, van aki az idősebb korosztályt kedveli, ők viszont messzire elkerülnek...ez pont olyan zsákbamacska, mint az összes többi tulajdonságod. :)

2017. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem volt olyan exem, aki konkrétan elkérte a személyimet ismerkedésnél. :D Ha jól kijössz a fiatalabb korosztállyal, előny.
2017. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!