Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy két...

Mit gondoltok arról, hogy két 18 éves magára tetováltat valamit, ami emlékezteti a másikra?

Figyelt kérdés

Pont ma láttam fb-n egy képet, hogy a 18 éves haverom meg a csaja magára tetováltatott egy-egy valamit, ami hasonlít?

Mi van ha szakítanak? Máshogy is "össze lehet kötni" két embert. Nekem 18-19 évesen minden hónapban más barátnőm volt. És tapasztalatból tudom, hogy ezek a kapcsolatok a mai időkben nem pont tartósak...tisztelet a kivételnek.


Mi erről a véleményetek?


2018. febr. 18. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kedvelem a tetoválásokat. Szerintem ezzel az demonstrálhatják egymásnak hogy nagyon határozottan együtt képzelik el a jövőt hosszabb távon is. De erre meg praktikusabb lenne egy eljegyzési gyűrű.
2018. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ostobaság. lást friss és ismert példa: hosszú katinka exe, az a tusup vagy hogy hívják is magára tetoválta hogy "iron lady"... cseszheti
2018. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lásd*
2018. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy biztosan "rövideszű".
2018. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan azt gondolom, hogy az ő dolguk :)

Nyilván, ha egymás nevét tetováltatják magukra az oltári nagy baromság... de én pl. pont 18 évesen az akkori barátommal együtt készíttettem tetkót. Nem párosat, mindkettőnknek saját mintája volt, de együtt mentünk el. Így 13 év távlatából sem bánom pedig a srác már sehol nincs, mindenki dicséri, szép kis tetoválás :)

Ha csak hasonlít egymáshoz a két minta, akkor mi van? Szakítanak kész, nem dől össze a világ, hogy ott maradt egy minta rajtuk. Rengeteg embernek van teljesen egyforma tetoválása, ha a könyvből választanak.

2018. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 marha megjelöli egymást...
2018. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is le akarom szögezni hogy távol áll tőlem a tiltás. Felőlem mindenki olyan hülye döntést hoz amilyet csak szeretne, amíg rám nem eröltet semmit.

De az is biztos hogy én nem jelölném meg magam. Főleg egy barát miatt nem. Az emberek jönnek-mennek, a tetoválás megmarad. De még az is lehet hogy együtt maradnak, de 2 év múlva már nem is tetszik annyira a tetkó.

Én azt mondom hogy csak olyan dolgot szabad amit vissza is lehet csinálni ha kiderül a tévedés. Egy tetkó amennyire én tudom nem ilyen.

2018. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tetoválást is ellehet tüntetni. (persze pénz)

Azért még mindig jobb, mint egy eljegyzési gyűrű kedves első, mert ha azzal a birtokukban szétmennek sokkal nagyobb baj van, mint egy sz#ros tetkóval. :D

2018. febr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!