Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy az exem szakítás után visszaköltözik a saját lakásából az anyjához, mondván, hogy nem akar egyedül lenni abban a lakásban ahol minden rám emlékezteti?

Figyelt kérdés
A ház majd üresen marad.
2017. júl. 12. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Persze meg a rezsit se kell legalább fizetnie, amit elpazaroltatok :D Mellékvizes duma, hogy azért mert rád emlékeztet minden...
2017. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit érdekel téged, hogy hova költözik az exed, ha már ex???? Nem mindegy?
2017. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít, hogy mit csinál az exed a saját lakásával miután már úgysem vagytok együtt, pláne az mit számít, hogy mindezt ismeretlen emberek normálisnak tartják-e?


Egyébként szerintem normális. Nem beteges, nem perverz, se nem kifogásolható ha az anyjához költözik, ugyanakkor az sem lenne megbotránkoztató, ha ott maradna és ugyanazon a francia ágyon vágná gerincre a következő párját.


Az ő döntése.

2017. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normális szerintem. Érzelmesebb típus, na.

De hogy te ilyeneken gondolkodsz...

2017. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem saját lakás,de az első barátommal amikor szétmentünk akkor alig bírtam meglenni a szobámban, minden arra emlékeztetett,hogy ő is ott volt stb.

De a környéken is akármerre mentem, mindenről az jutott eszembe,hogy együtt is voltunk arra.

Egy bizonyos helyen még a sírás is rámjött, pedig barátnőkkel voltam, de eszembe jutott,hogy ott mennyiszer voltunk az exszel.

Mindenki másképp dolgozza fel a dolgokat.Szerintem ha már nem akarsz tőle semmit, akkor ne foglalkozz vele, ne kutakodj utána, ne keresd.

Neki is könnyebb lesz. Ez már nem rád tartozik.

Btw végül az egész szobámat átrendeztem és pár dolgot ki is cseréltem, az segített.

Lehet neki egy lakásfestés és átrendezés segít majd..Meg az idő

Ne zaklasd.

2017. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Egy zoknit legalább ki tud mosni?
2017. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a)nincs haverja,akihez költözhet

b)kényelmesebb a kelleténél

2017. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!!! Szakìtottatok. De igazából mi zavar téged ....te stìlusod tükrözi a lakáa berendezése és most semmivé lesz? Pasiról kiderűlt ,hogy önállótlan?

Miattad rosszban volt az anyukájával és most szent a béke? Nem igazán értem miért tetted fel a kérdést.

2018. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Nosztalgia szex lehetősége záródik így ki?? Talán békűlnél?
2018. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!