Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit a jelenlegi, vagy egy exével volt kapcsolata nagyon emlékezteti egy filmben lévőre? Akár a szereplőkre ha hasonlítotok, vagy ha a viszony, a megismerkedés módja, vagy egy fellépő konfliktus vonalán.

Figyelt kérdés

Nem tudom ki látta a nemrég mozikban játszott filmet, az Idegpályát.

Itt egy szemléltető kép:

[link]

A két legfőbb szereplő, Venus (Emma Roberts) és Ian (valami Dave Franco, de nem ismerem) szerelmesek lesznek és elkezdenek összekovácsolódni a film alatt. És ők magunkra emlékeztetnek a barátommal. Ugyan teljesen más utat jártunk be, máshogy nézünk ki és belsőre is mások vagyunk, mégis szokatlanul sok párhuzamot látok.

Én Veere azért hasonlítok, mert mint ő, én is kerülöm a konfliktust, nem vagyok vadóc, jókislányos életet élek, kedves és segítőkész vagyok (egyszer, még iskolában, oklevelet kaptam, hogy én vagyok a legsegítőkészebb, szégyen). De közben van egy másik oldalam, mint a szereplőnek, ami sokkal szélsőségesebb, bátor, nagy port kavaró, és néha meg ez az oldalam domborodik.

Ian azért hasonlít a barátomra, egyrészt mert pont ugyanolyan a haja, ilyen extra rövid sötétbarna, másrészt meg mert ő is motoros.

És a kapcsolat tekintetében is hasonlítunk, mert nagyon hirtelen, spontán volt ahogy kialakultunk, szokott vinni a motorján utasként, továbbá én voltam a tapasztalatlan, ő meg a tapasztalt.

Amúgy a barátom (még) nem látta a filmet.


Nyilván minden filmben amiben van romantikus szál ösztönösen magunkat keresem, a hasonlóságot, ez szerintem nem csak velem van így. De ez az a film aminél tényleg volt is számottevő hasonlóság, mert a szereplők és a szerelmük nagyon emlékeztetett magunkra.

Emiatt egy kedves, izgi emlék nekem a film, és érdekel, hátha másoknak is volt hasonló élménye, hogy egy filmbeli párban felfedezte magukat.


2017. ápr. 4. 23:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, könyv is szóba jöhet, vagy sorozat gondolom. Azokkal is lehet ilyen.
2017. ápr. 4. 23:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Listán van. Érdemes megnézni? Győzz meg valahogy! :)
2017. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen a film? A könyvet olvastam.
2017. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
500 nap nyár az hasonlított anno arra a kapcsolatra ami köztem és az exem között volt. Jóféla szakítós film ajánlom mindenkinek.
2017. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Láttam az 500 nap nyarat. :)

Az idegpálya című könyvet nem olvastam, de most hogy mondjátok, tuti elolvasom!!! Sajnos nem tudok nyilatkozni, hogy a könyvhöz képest rosszabb-e a film, mert az bizony gyakran előfordul.

2017. ápr. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!