Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tartósan működhet...

Mennyire tartósan működhet egy kapcsolat, ha politikailag mások a nézetek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőséges esetben lehet szerintem is gond. Illetve ha valaki nem bírja elviselni, ha másnak más a véleménye. De ezt lehet sejteni az eddigiekből. ;)
2018. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik(vagy mindkét fél) elvakult híve a saját pártjának és "meg akarja téríteni" a másikat,akkor valószínűleg sehogy.
2018. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha pl: a nő egy fideszes szóvivő, a férfi pedig jobbikos elnökhelyettes... na abból lehetnek gondok...
2018. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem intelligencia kérdése, hogy ki hogyan tudja kezelni az ellentétes véleményeket. Nemcsak a politikában, egyéb területeken is adódhat, hogy nem egyformán gondolkodunk dolgokról. Konkrétan ebben a témában nekem munkatársi tapasztalatom van. Mikor kiderült, hogy ki mit gondol akkor megegyeztünk, hogy az egyébként jól működő kapcsolatunkat nem fogjuk elrontani értelmetlen hülye vitákkal.

A családon belül is előfordul nézet eltérés, ettől még nem tagadjuk meg egymást.

Ha a párodnak vannak egyéb értékei akkor azt kell nézni, nem azt, hogy hova teszi az X- et

2018. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!