Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pataky Attila miért állítja...

Pataky Attila miért állítja nyilvánosan, hogy kapcsolatban áll a földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés
Nem zavarja, hogy mindenki komplett hülyének nézi? Vajon tényleg ennyire bolond, vagy lehet valami oka rá, hogy így lejárassa magát? Tényleg érdekelne kinek mi a véleménye erről. ( az ufokban nem hiszek!)
2018. febr. 21. 07:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Megöregedett, azért.
2018. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egyszerű folyamatábráim vannak az ilyen kérdésekre. Kicsoda nekem Pataky Attila? Az Edda énekese? Igen. Asztrofizikus? Nem. Ártalmas bárkire nézve amiket beszél. Nem. Voltak jó Edda számok? Igen. Másról fognak most ezek szólni mert Pataky akármit is beszél? Nem.


Téged mennyiben érint az, hogy ő mit állít magáról?

2018. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
46%
Végülis a lényeg, hogy "forogjon" a neve a médiában.
2018. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Jó, kicsit "celebes" lett öregkorára, de ez van. Vagy ki tudja? Lehet, hogy ő maga is földönkívüli.
2018. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%

Pl lehet számtalan mentális betegsége is, aminek következtében úgy gondolja, hogy valósak ezek a dolgok... nekem pl alvási paralízisem van nagyon gyakran, ez azt jelenti, hogy álmomban magamhoz térek, pontosan tudom, hogy ébren vagyok, tudom, mi történik velem... csakhogy megmozdulni nem tudok...

Ilyenkor gyakran fényjelenségeket is tapasztalok...

Ezt pl az okozza, hogy van egy hormon, ami meggátolja a motorikus mozgásokat éjszaka, ezért nem futsz pl álmodban... nekem ez túltermelődik és néha akkorra is kihat, m8kor már magamhoz térek... időnként fulladás is társul hozzá...

Egy gyengébb idegzetű ember, vagy egy olyan, aki valószínűleg jelentős mennyiségű pszichedelikumot fogyasztott életében, bizony könnyen hiheti, hogy éppen elrabolják az ufók...


Persze az sem egy kizárható tényező, hogy valóban elrabolták az ufók... végülis, az, hogy te nem hiszel az ufókban számomra pont annyira nem releváns, mint az, hogy mád hisz bennük...

2018. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
#17: Az egy dolog, hogy hisz az ufókban, földönkívüliekben. Ő viszont azt állítja, hogy kapcsolatban áll velük. Ez nem ugyanaz.
2018. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha kapcsolatban áll, akkor mi van? Fáj az neked? Van bizonyítékod, hogy nem léteznek?
2018. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%
Az a csávó sem teljesen komplett már, az is eleget elmond róla hogy Fidesz-szimpatizáns. Az ufós sztorijai is már 10+ éve keringenek, én már azon sem lepődnék meg a nyilatkozatai alapján ha tényleg elvitték volna. De a zenei életben nem semmi amit letett az asztalra, szóval azért respekt neki.
2018. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
#19: "Fáj az neked?" Nem, nekem az fáj egy kicsit, hogy bohócot csinál magából.
2018. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze egy kicsit mindenkiből, aki hisz a földönkívüliek létezésében.
2018. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!