Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pataky Attila miért állítja...

Pataky Attila miért állítja nyilvánosan, hogy kapcsolatban áll a földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés
Nem zavarja, hogy mindenki komplett hülyének nézi? Vajon tényleg ennyire bolond, vagy lehet valami oka rá, hogy így lejárassa magát? Tényleg érdekelne kinek mi a véleménye erről. ( az ufokban nem hiszek!)
2018. febr. 21. 07:45
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ebben nincs logika. A földönkívüliek egyrészt miért pont őt választották ki? Másrészt ha csak titokban vele cseverésznek, akkor miért mondaná el a tvben? Ha ez nem titok akkor minden második ember találkozott volna már velük.
2018. febr. 22. 17:50
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Időskori elbutulás+feltűnési viszketegség kombóját láthatjuk Pataky Attilánál valószínűleg.

Szerintem eleve valószerűtlennek hat,hogy a földönkívüliek(ha léteznek) pont egy kiégett magyar rocksztárt hoznak-visznek állandóan amikor számukra sokkal érdekesebb emberek is léteznek.

Teszem hozzá az összes Edda számot imádom és Pataky Attila személyével sincs semmi problémám,de azért lehet látni,hogy kicsit kilóg nála a lóláb... :)

2018. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
83%

Nekem spirituális úton járva az alábbi meglátásom van vele kapcsolatosan.


Alapvetően én is hiszek abban, hogy köztünk járnak és néhány embert kiválasztanak. Ezt még egy spiritező ismerősöm is mesélte valamilyen forrásból. Azonban a földönkívüliek valójában - állítólag - egyáltalán nem akarják felfedni magukat ilyen téren, miközben ezzel kapcsolatosan én teljesen mást látok és mást gondolok róla. Én azt gondolom, hogy őt igazából démonok szálltak meg és azok szórakoznak vele ilyen módon. Elhitetik vele a nagy földönkívüliek barátságát és így csináljon csak magából bóhocot. (Különben több nagyobb sztárt is elkapnak úgyszólván.) Létezik is olyan spirituális elmélet, hogy a földönkívüli eltérítésekről szóló történetek háromnegyede valójában démonok által történik és egyben pszihológiai csoportdinamikáról is beszélhetünk. Értem úgy az utóbbit, hogy jobban terjed a földönkívüli téma és démoni látogatás esetén sokan bebeszélik maguknak a földönkívülieket. Tehát látnak valamit és ráfogják az idegenekre. Mondhatjuk úgy is, hogy így terjed a hülyeség. Sokan pedig pontosan ilyen dolgok miatt nem hisznek az érezhető spirituális igazságokban.


De Pataky Attila szerintem már teljesen el van ebben borulva és így az igazság odaát marad.

2018. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a gabonakör közepén állt, álmodott egy világot magának, és a testépítős ufók megsimgoatták belül :D
2018. szept. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!