Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lessz hosszú hétvége?

Mikor lessz hosszú hétvége?

Figyelt kérdés
mármint tavaszi szünet elöt lesz egy hosszú hétvége az mikor lessz
2018. febr. 21. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Persze, a húsvéti hetvége negynapos. De mivel a Húsvét nem a tavaszi szünet előtt van, nem jöhet szóba, tehát a március 15.- 18. közötti 4 napról van szó.
2018. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy igazából ugyanezt írod, nem tudom mit értettél félre. A Húsvétot egyébként csak azért említettem, mert egy hozzászóló, azt írta válaszul. Erre reagálva írtam, hogy a tavaszi szünet előbb van(legalabbis a kezdete), mint Húsvét.
2018. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Küldő: Sephard

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 19:47

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Mikor lessz hosszú hétvége?

"Priviben is szép a helyesírásod :) "Címzett: Ismeretlen válaszoló Időpont: ma 22:38 Az üzenet: te beszelsz atol hogy beszolsz nem leszel.."

Az üzenet: én vagyok tuskó te meg akor mi hogy it menösködsz magasrol nem érdekelsz az ijenek mint te öhm "trollok" ebböl éltek


Hagyjál már békén a privijeiddel. Olyan helytelenül írsz hogy elolvasni sem lehet. szállj le rólam!!!

2018. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!