Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A hosszú hétvége és a pihenőna...

A hosszú hétvége és a pihenőnapok mindenkire vonatkoznak?

Figyelt kérdés

elsősorban a négy műszakosokra illetve folyamatos műszakosokra gondolok. Ott is pihenőnap a pihenőnap meg hosszú hétvége a hosszú hétvége?


[link]


Dec 24.re meg szilveszterre gondolok elsősorban.

benne van a pakliban, ha pont délutános vagyok, hogy be kell menni? Mert a délelőttöt megérteném, vagy esetleg mivel vasárnap így túlórának elrendeli délelőttre.

Azt tudom, hogy leállás nincs nálunk a két ünnep között.


2017. szept. 21. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A hosszú hétvége nem vonatkozik.

Ott is pihenőnap a pihenőnap, de nem feltétlenül esik hétvégére.


Dec 24 és szilveszter akkor van benne a pakliban, ha olyan a munkakör, hogy akkor sincs üzemszünet. Folyamatos műszaknál nincs (mentők, tűzoltók stb), sima 4 műszaknál lehet. Ha pont délutános lennél akkor nem túlóra ha délelőttre irányítanak át, csak sima munkanap.

2017. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen az tudom, hogy a pihenő nap nem esik hétvégére. Csak azt írták ott ahol linkeltem, hogy pihenőnap a 24 és 31 de amilyen a cég ahol dolgozok tuti menni kell. Az a kérdés, hogy kiírják-e túlórának vagy nem. Pl. volt aug 20. volt aki bement, persze tudom az piros betűs és hivatalosan nálunk se kellett menni.

Viszont pünkösdnél úgy volt, hogy szombaton rendes munkanap, vasárnap pünkösd nem ment senki és a hétfő meg fizetett ünnep szóval megint nem ment senki.


Na mindegy majd kiderül.

2017. szept. 21. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az aug20-at hogyan szamolták el annak aki bement? Ugy fogják a tobbit is
2017. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem túlóra.
2017. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!