Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne egy órád merre...

Ha lenne egy órád merre tekernéd el?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy olyan órád,amit születésedtől halálodig terjedően bármerre egyszer eltekerhetsz,akkor merre tekernéd el? Kort és nemet is írj!

2018. febr. 22. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Vissza 15 éves koromra, de a mostani élettapasztalatommal. Most 35 éves vagyok. Pár dolgot másképp csinálnék, határozottabb és céltudatosabb lennék. Alapvetően így is jó, ahogy most van, de tudván, hogy miket érhetek el, azért mindent lehetne kicsit jobban.
2018. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Én semerre, elégedett vagyok a mostani életemmel, vannak dolgok amiket már másképp csinálnék de nem tekerném vissza az időt, mert lehet hogy most nem ez az ember lennék. A jövőbe tekernék ha muszáj lenne de csak kíváncsiságból, aztán jönnék vissza megélni az egészet
2018. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
23f 2 voltam csak lemaradt
2018. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Jó kérdés. Múltba igazából nem hiszem , hogy mennék . Ami megtörtént megtörtént már nem változtathatok rajta.Ha valamit rosszul csináltam a múltban akkor sem változtatnék rajta,mert úgy fogom fel h az egy lecke volt,amiből tanulnom kell. Jövő viszont érdekelne ilyen 10-20 év múlva hol leszek..mert akkor most még időben tudnék változtatni rajta:D

22F

2018. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

ha megbetegnék előre hogy gyorsan legyen vége(m)


ha meg nem akkor nem bántanám mert ki tudja mit hoz a jövő

2018. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
15 éves koromhoz, mikor meghalt az apám. Bocsánatot kérnék tőle, és nyugodt szívvel élném tovább az életem.
2018. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előre egy hónapot. Akkor valószínűleg már túl lennénk a lakásvásárlási procedúrán, és már a költözés is lezajlott volna. Most még csak várunk, meg idegeskedünk, mert lassan őrölnek Isten (meg a kekeckedős hivatalok, bankok, ügyvédi irodák stb.) malmai.
2018. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Halálom utánra egy fél órával. 42/F
2018. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem,hogy szerencsés dolog lenne játszadozni'az idővel....



Birtokolnám az órát,majd ha rászorulok licitre bocsájtsnám....

N/4x

2018. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A halálomhoz. Olyan mértékű sok csalódást kellett átélnem mindössze 23 éves koromig, hogy semmi lélekerőm nem maradt ezt továbbcsinálni. 23L
2018. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!