Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek sok ideje van, minek a...

Akinek sok ideje van, minek a rovására csinál időt?

Figyelt kérdés

Vagy aki szerint "arra van időnk, amire akarunk"?


Tényleg csak 40 órát dolgoztok, az ebédidőt se kell ledolgozni és közel van a munkahelyetek?

5, max 6 órákat aludtok és jól bírjátok?

Minden percetek be van osztva, esetleg siettek a dolgokkal?

Extrovertáltak vagytok, egyszerűen a pörgést igénylitek, kevésbé kell nektek a csend, egyedüllét, lelassítás?


Én napi 9 órát dolgozom alapból, sokszor 10, olykor 11. A munkahelyem távolsága... szerintem nagyjból átlagos, amennyit utazom. Hétvégén tanfolyam, család, házimunka és néha barátok. Alig van időm és enegiám azokra a dolgokra, amikre szeretném. Egyszerűen az alvás rovására menne. Nyilván így sem alszom 8 órát.

Nekem szerintem úgy lenne időm, ha extrovertált, pörgősebb ember lennék és nem igényelném a csendet.


Ti hogy vagytok vele?



2018. febr. 22. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok,a suli heti 29,a tenisz heti 2 óra.A maradék időm teljesen szabad,sokat alszom,mindenre van időm amit szeretnék csinálni(bár most épp 2 tanulmányi versenyre készülök)
2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 8 órát dolgozom, messze van a munkahelyem, a házimunkát addig halogatom, ameddig csak lehet. Vásárlást is, akár élelmiszerről, akár ruhákról van szó. Őszintén szólva úgy érzem, bármire lenne időm, amire csak akarnám. Családom, barátaim persze nincsenek.
2018. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én most hat után kicsivel értem haza, már irtó álmos vagyok és nemsokára fekszem, mert korán kell kelni.

Kicsit házimunkáztam és kicsit pihenek, semmitteszek.


Vásárolni én is egyszerre sokat szoktam, hogy ritkán kelljen.

2018. febr. 22. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi rovasara.

A munkahelyem 5 perc, mert kozel kerestem alberletet. Sajat lakasomtol fel ora volt kocsival.

Ebed benne van a 8 oraban, amit neha egy orat is elnyujtunk.

8-16 a munkaido, 15:50 kor a fel banda a kapuban acsorog.

Regebb 24/72 programom volt, szabadnapokon 9-10 orakat aludtam.

2018. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Egy hét: 168 óra

Suli: 34 óra

Sport: 3 óra

Utazás: 10 óra

Alvás: 60 óra (néha kevesebb)

Tanulás: 21 óra

Szabadidő: 40 óra (illetve tanulásra használom ha kell, pl: TZ)

15/L

2018. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És a heti 50 órát dolgozó, mellette ha család nincs, akkor tanfolyam, házimunka és orvoshoz járás (valamilyen orvos a környezetemben mindenki életében van), ügyintézés.



Na, emellett hogy szakítotok időt?

2018. febr. 23. 04:43
 7/12 anonim ***** válasza:
"Alig van időm és enegiám azokra a dolgokra, amikre szeretném. Egyszerűen az alvás rovására menne." Aludni kell, hogy legyen erőd, tiszta fejed és jókedved. Mit szeretnél csinálni, amire nincs időd?
2018. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem dolgozó ember akkor alszik eleget, ha amint hazaért a munkából, készülődik, vacsorázik és már le is fekszik.



Én:

Növényt nevelni

Főzni

Sütni

Rajzolni

Horgolni

Írogatni

Többet foglalkozni a szociális kapcsolatokkal

Uszodába járni

Bringázni néha

Futni járni

2018. febr. 23. 12:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a családi körülményeidet és a feladataidat, amik időt vesznek el. A listád nagyon tetszik, és főleg az, hogy tudod, mit szeretnél. Az alvás a legfontosabb, ha teheted, hazaérve rögtön készülj aludni, persze ha nem várnak tőled mások valami fontosat, amire csak te vagy jó, nem átruházható. Majd ha pár nap után hajnalban kivet az ágy, magadtó ébredsz frissen, vidáman és tetterősen, akkor eljött a te időd. Minden 5-10-15 percet meg kell becsülni és kihasználni. Esetleg több listapontodat összekötni - baráttal menni futni, uszodába vagy biciklizni, akár hajnalban egy pár percre, együtt menni valakivel a munkahely irányába, ha orvoshoz kísérsz valakit, amíg vártok, horgolhatsz, és így tovább. Vagy akár együtt sütni, főzni valakivel, aztán együtt megenni a finomat.
2018. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 8-17-ig vagyok melóban minden hétköznap, barátaim nincsenek, aludni akkor alszok amikor nekem tetszik. Ki vagyok pihenve, de a felkelés a depresszióm miatt sosincs motivációm. Ellátom a munkám rendesen, van is időm a házat rendbe rakni, de hiába van sok időm, ha nincs kivel eltöltenem.
2018. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!