Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A betegszabadság hogy mehet a...

A betegszabadság hogy mehet a rendes szabadság rovására?

Figyelt kérdés

Szabadságot kértem írásban még januárban márciusra. Megkaptam.

Márciusban megbetegedtem, orvos, betegállomány. Otthon voltam. Majd úgy hozta az élet hogy visszamentem dolgozni a betegállomány után és pár nap és kezdődött volna az előre engedélyezett szabi. Szóltak nem mehetek, mert most voltam.??


Mi az hogy most voltam nem értem! betegállományban voltam orvosi papírral le is vontak miatta egy csomó pénzt arra az időre.

Most meg mennék szabira. A két dolognak semmi köze egymáshoz!

Vagy tévednék?


2016. márc. 17. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tévedsz. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha megadták a szabit akkor nem jöhetnek azzal, hogy beteg voltál
2016. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, semmi köze egymáshoz a kettőnek.
2016. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És most mit tehetek? Nem engednek el szabira nem érdekli őket hogy hónapokkal korábban írásban kértem és kaptam.

Nem mehetek és pont.

Nme tudom mi lesz ha nem megyek be és elutazom de sejtem.

2016. márc. 17. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkaptad, így el kell engedniük, arról hogy beteg voltál nem te tehetsz. Ha vittél orvosi igazolást akkor az nem a rendes szabidból ment. Én a helyedben megmondanám, higy elutazom már minden le van foglalva és jó, nem mész ha megtérítik a repülőjegy, szállás stb költségét. Egyébként nem mennék be.
2016. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"higy elutazom már minden le van foglalva és jó, nem mész ha megtérítik a repülőjegy, szállás stb költségét. "



És ha azt mondják nem fizetünk semmit vedd a kabátod ki vagy rúgva?

Rohanhatok persze bíróságra de abból nem élek meg.

2016. márc. 17. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

"Rohanhatok persze bíróságra de abból nem élek meg."


Hát szerintem egy pár százezres-millió kártérítésből azért meg lehet egy darabig élni.

2016. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"egy pár százezres-"



Ami reális jogtalan kirúgás esetén: a havi átlagbér 3-6x-osa.

vagyis keresek minimálbért, akkor reálisan középértéknek lőjük be hogy sikerül kiharcolni (ha sikerül!!!!) 4 havi bért.

4x70 = 280.000 huf

lószar.

2016. márc. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!