Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Testileg is vonzódok hozzá!...

Testileg is vonzódok hozzá! Csak félek, hogy ez az eddigi jó kapcsolatunk rovására mehet! Ötletek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok ő pedig 30.Több mint egy éve ismerjük egymást.Ami a lényeg,hogy sok időt töltünk egymással mivel nem messze lakunk egymástól.Egy igazi barát akivel bármit megtudok beszélni akivel bármiről lehet beszélni.Sokszor aludt már nálam is,persze nem volt semmi sem.Sokszor kajáltunk már egymásnál..

Tehát,ergo elég közeli barátság a mienk.Csak a minap együtt úsztunk és háát eléggé elvoltam ájulva,hogy milyen teste van.Nincs senkije meg nekem sincs,szóval gondtalan lenne ez az egész.Bár,én tovább is terveznék vele.

Csak tudjátok,úgy vagyok vele,hogy ha ő így gondolná akkor lehet,hogy lépne valamit.

Nem tudom,mit tegyek?Lépjek oda és mondjam el,hogy mit érzek,szerintem ez nem jó.....


2014. júl. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
azt se irtad le melyikotok a ferfi es melyik a no. mar ha egyaltalan kulonbozo nemuek vagytok..
2014. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok 22F ő pedig 30N.
2014. júl. 7. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el, hogy mit érzel. Nincs veszítenivalód, amennyiben mindketten felnőtt emberek vagytok.
2014. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát barátom, neked kell kezdeményezni :) Lehet, hogy a korkülönbség miatt öregnek érzi magát hozzád és nem mer lépni, de az is lehet, hogy tényleg csak barátként tekint rád. Nem tudod meg, ha nem próbálkozol. Lehet, hogy ő is úgy gondolja, hogy ha vonzódnál hozzá, akkor lépnél valamit :) Hajrá!
2014. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem elmondanám, hanem ha olyan pillanat adódik, akkor próbálkoznék (simogatással, öleléssel esetleg csókkal) - ha ő is benne van, akkor viszonozni fogja, nem húzódik el. Ha elhúzódik, akkor kérj bocsánatot és mondd neki, hogy ne haragudjon, de csodálatos nő és nagyon vonzódsz hozzá, de ha neki ez nem fér bele, akkor maradjatok csak barátok. Nem fogja leharapni a fejed :)
2014. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!