Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újpesten lesz-e új közösségi...

Újpesten lesz-e új közösségi hely a homoszexuálisok számára?

Figyelt kérdés

A közösség fontos, Újpesten több millió ember él, rengeteg köztük a homoszexuális és transzszexuális. Fontos, hogy közösségekbe lehessen kovácsolódni.

Milyen lehetőségek vannak Újpesten? A mostani polgármester szerencsére abszolút elfogadó. Lila színekkel szerintem Európa első büszke meleg városa is lehet Újpest!



2018. febr. 23. 16:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%

Elnézést az offért, de Újpesten több millió ember él?

Csak én nem értem ezt:

Teljes népesség 74 116 fő (2001. febr 1.) ?

2018. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként szerintem egyhamar biztosan nem lesz az első számú meleg városa. Egyszerűen lehetetlen, mert Magyarország szerintem kb. 100 év múlva eljutni arra a szintre, hogy a melegek házasodhatnak. Már vannak országok ahol ez lehetséges, és értelemszerűen városok is, amik közül nagyobb eséllyel lehet egy "első büszke meleg város".
2018. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%
Kys
2018. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
jó, a több millió lehet tévedés, de akkor sem hétszázezer! Az új lilába borított városi dizájn viszont tetszik!
2018. febr. 23. 17:18
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
És gondolod, hogy a melegek miatt lett lila? Újpest csapatának a színe is lila...
2018. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

Újpest színe már gyerekkoromban is lila volt, semmi köze a melegekhez. Mellesleg újpesti vagyok, de nem meleg, és elfogadó is vagyok, amíg valaki nem magamutogató és nem viselkedik polgárpukkasztó módon. Volt meleg ismerősöm, ő úgy élt, hogy ez az ő magánügye, és nem volt feltűnési viszketegsége, utálta is azokat, akik feltűnősködtek, azt mondta, hogy az ilyenek szégyent hoznak a melegekre, és csak nehezítik az elfogadást.

Mellesleg nem tudom, van-e meleg közösség a kerületben, mert nem vagyok érintett és nem is érdekel.

2018. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%

1, Újpesten százezren élnek

2, Születésem óta itt élek, soha, egy transszexuálist nem láttam

3, Újpest zászlaja és címere piros-sárga, az UTE színe a zöld

4, Újpest egy kerület

2018. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
4, Már ne is haragudj, de milyen helyiértéket nézel?
2018. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Sok meleg ismerősöm van Újpesten. Lilába öltözik a fél város. mármint a férfiak is. jellemzően ez nem hetero szín valljuk be
2018. febr. 24. 09:23
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
9, Nem létezik olyan, hogy hetero/nem hetero szín (egyébként melegek valóban vannak (nyilván... százezer embernél ez elkerülhetetlen). Most a szilva az homoszexszuális a szeder meg hetero?
2018. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!