Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újpesten lesz-e új közösségi...

Újpesten lesz-e új közösségi hely a homoszexuálisok számára?

Figyelt kérdés

A közösség fontos, Újpesten több millió ember él, rengeteg köztük a homoszexuális és transzszexuális. Fontos, hogy közösségekbe lehessen kovácsolódni.

Milyen lehetőségek vannak Újpesten? A mostani polgármester szerencsére abszolút elfogadó. Lila színekkel szerintem Európa első büszke meleg városa is lehet Újpest!



2018. febr. 23. 16:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy szerintem csak valami fradista hülye gyerek provokál :3
2018. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
33%

1 Te meleg vagy, vagy miert erdekel ennyire?

2 Az en meggyozodéses véleményem hogy a melegséget nem kellene ennyire tolerálni. Szerintem a melegseet ugy kellene kezelni mint egy betegseget vagy mint szuletesi rendelleneseget

2018. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
6%
Az irány jó, sok meleg van. A polgi (wintermantel zsolt) is gyanús, mindent lilába borít. szerintem az a szín férfiemberhez nem méltó!
2018. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
14%
Igen, Újpesten a homoszexuálisok szabadon élhetnek, mindenkinek csak ajánlani tudom a jelenlegi lila városvezetést!
2018. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
56%

Én is úgy érzem, hogy Újpesten tényleg sok a homoszexuális és transzszexuális? Egy egészséges férfiember nem biztos, hogy lila színű felsőket vesz fel.. Vagy részegen félmeztelenül lila rongyot fog rázni, csavarni miközben artikulálatlanul üvölt. Szerintem sok lehetőségük van a város szélén, és úgy néz ki jól érzik magukat. Mondjuk nem járok ilyen helyekre, állatkertbe is csak ritkán.


Egy heteroszexuális.

2020. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
:D A szívárvány színkombó és nem önmagában a lila melegek színe. Újpest efy kerülete Budapestnek, ahol nem élnek anmyian, mint írod és én speciel arrafele csak egy női párt láttam csókolózni. Azért mépesebb, forgalmasabb, lakottabb kerületek is vannak,ahol több a transz, bi, leszbi, stb
2020. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
+ miért van ez a kérdés kiemelve?
2020. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a jó istennyilából veszed, hogy Újpest egy város, azt áruld már el.
2020. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Újpesten azért van sok lila, mert a Dózsa színe a lila. És sok az ÁVH-s ivadék, akik a rendőrcsapatnak szurkolnak. Meg persze sok a nem hetero.

Nem érezném jól magam lilába nem heteró ávósok között, nem is megyek tehát arra.

2020. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Van újpesti ismerősöm,nem is tudtam hogy meleg mert ott lakik🙄

De majd legközelebb jobban szemügyre veszem🤣

2020. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!