Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van verekedésnél egy...

Miért van verekedésnél egy gát bennem?

Figyelt kérdés
Van amikor egyáltalán nem gondolkozok és ha verekedni kell akkor ütök de mostanába nem tudom miért van egy gát bennem,hogy ha belém kötnek vagy verekedni kell akkor hogy üssem meg ne legyen baja és ha netalán nem kapom el úgy akkor mi lesz tovább s ilyeneken jár az agyam s inkább hagyom az egészet van szívem ütni de ez a gát bennem van valamiért,mit tegyek?

2018. febr. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Járj küzdősportra :D

Anno valamiért nem bírtam senkit megütni. Nem mintha néha nem akartam volna, de még a kezem sem bírtam megemelni. Egyszer egy pali fogdosni kezdett koncerten hátulról, kétszer rászóltam, harmadikra odacsaptam bár, de az ilyen igazi csajos ütés lett, tudtam volna háromszor keményebbet is, mert edzettem mint állat, de valamiért mégsem bírtam rávenni magam.

Mióta napi szinten verekszem, már nincs ilyen problémám, szóval óvatosan, kire másztok rá ;)

2018. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végülis tök logikus nem? :D


Aki hülye üssük le, üssünk le mindekit.


Annyira logikus.

2018. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit felelősségteljesebb lettél. Talán tartasz a következményektől. Általában mindig az van, hogy azt csípik nyakon aki csak védekezni próbál.
2018. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen rendőrségre sem szeretnék menni azt sem nagyon akarom rosszba legyek mindenkivel, régebb oda üttem nem érdekelt de mostmár máshogy van, szerintetek mit tegyek? Ha muszáj akkor üssek? Vagy ha hozzám ütnek?
2018. febr. 23. 21:22
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom nálam ez úgy működik hogy csak megfordul a fejemben hogy meg ütöm és azt veszem észre hogy már meg is tettem ráadásul nem is tudok egyet ütni rögtön indul a másik kezem is de ha kicsit akarnák bántani valakit inkább ott hagyom hozzá sem kezdek mert a hozzá állásom ehez a dolog hoz vagy vagy sem tehát ha börtönbe vinnének érte akkor legalább értelme legyen minimum lebénuljon az álla törött legyen fogsora hiányos és a felismerhetetlenségig legyen kidagadva mert ha csak a kisujját töröd ki az is 8 napon túl gyógyuló.De nyilván ehez nagyon nyomós ok kellene.
2018. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!