Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi hívja el a nőt...

Ha egy férfi hívja el a nőt ebédelni, akkor rendben van, hogy a férfi fizet, de akkor is ő fizet, ha a nő hívja el a férfit?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Egy nő sosem fizethet. Ő máshogy hálálja meg...
2018. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a szokása, elvárása, igénye, tehát van, akinél rendben van így, van akit zavar.

Én speciel, ha meghívom a férfit, akkor az anyagi részt is beleértem. Nem szeretem az egyoldalúságot, sem a legkötelezettség érzését.

2018. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én általában fékezni szoktam hogy ha közös beleegyezéssel megyünk valahova, hogy ha én szervezek akkor én hogy ha a férfi akkor meg ő. Szokás kérdése egyébként. Én nem engedném főleg első randin hogy ő fizessen mindent.
2018. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fékezni :D bocsánat autocorrect. Felezni akart lenni
2018. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha meghívnék egy férfit ebédelni, biztos nem várnám el, hogy ő fizessen.

De ez csak én vagyok. Mondjuk nem is hívtam meg még ebédelni egy férfit sem. :) Nem azért, mert prűd vagyok, hanem mert nem volt rá szükségem. Ez elég nagyképűen hangzik, de tudni kell a válaszomhoz, hogy engem se hívtak meg ebédelni sokan. Kávézni igen...

2018. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az fizet, aki meghívta a másikat. Én ehhez tartom magam, elvégre meghívtam, ez a szó magában foglalja, hogy én állom a dolgot (vacsorát, mozit, akármit).
2018. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sosem vártam el, hogy mindig a férfi fizessen. Sőt! Oké,hogy így van rendjén, de valahogy kellemetlenül érezném maga,még akkor is, ha ő hívott meg.Én olyan vagyok, ha mondjuk meghív, akkor azt következő alkalommal, ragaszkodom hozzá, hogy én hívjam vissza.

Vagy, ha már együtt vagyunk, akkor is.

Sőt, sokszor én is meghívtam, vagy ha vettem magamnak csokit a boltban,akkor neki is.

2018. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha engem egy srác hívna el, nem akarnám, hogy ő fizessen. Ha nagyon erősködne, akkor megpróbálnék kiegyezni a felezésben... ha az sem megy, ráhagyom és legközelebb én hívom meg őt. :)
2018. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!