Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ha 30 évesen azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha 30 évesen azért nem akarok barátnőt, mert kisebbségi komplexusom van abból kiindulva, hogy csak 165 körül keresek, nem tudok jól főzni (pár dolgot), nem vagyok ezermester, sem szuper szociális (sok barát) férfi? Más rendben van . Talán.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
A te dolgod, hogy mit miért akarsz vagy nem akarsz.
2017. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

És mi az akadálya, hogy megtanulj főzni?

Vagy barkácsolni?

2017. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Kamu miért kellebe neked főznöd..vagy bekamuztad a csajnak most meg bajba vagy..apàm is ezt csinàlta majd ő főz rànk szöveg..mikor ugy volt aludjon itt mert meloznom kell vigyàzzon az unokàra meg megfőzhet akkor maradt max tojàsràntottàt tud. De elegem lett hogy mindig àtvert ugyanaz mint béla..mindig kiderül màs az igazsàg..az évek alatt ragadt ràm az alpàri stilus ..meg ràjuk is mind a kettőre. Ne engem utànozzanak csinàljàk végig amit nekem adtak.."nem tartottam be a barinömnek tett igéretet"kukkoltam őket. Tetszett a mozi mindenkinek??ingyen cirkusz ..szabaduloművészekkel
2017. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Menj a büdös p...csába, hogy elégedetlen vagy a 165 nettóddat. Én csak 120 környékén keresek és mégse rinyálok, mint te.

Főzni én se tudok nő létemre, de tanulok! Nem a kifogásokat kell gyártanod!

Nem a barátok mennyisége, hanem a minősége számít!


Egyébként pedig minden hibádon lehet javítani, ha akarsz.

2017. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen rinyagépekkel minden hajnalban, 5-kor megfejetnék 100 tehenet kézzel.
2017. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jogos-e? Hát ne röhögtesd már ki magad. Hát szerinted kit érdekel, hogy neked konkrétan van-e nőd vagy nincs? A saját lelki dolgaidat old meg magadban, ha egyedül nem megy, menj dokihoz. Mindenkinek megvan a saját nyomora, ne izgulj, a tiedet mindenki leszarja.
2017. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem jogos. Ez csak egy kifogás.


Átlag felett keresek, tudok főzni, barkácsolni is, sok

barát nem kell, legyen kevés, de azokra minden körülmé-

nyek között számíthassak, ez is megvan. Mégsincs barát-

nőm. De ez az én választásom, mert felérem ésszel, hogy

nekem más miatt nem lehet (betegség), ezért nem is sírok

emiatt.


Viszont volt olyankor barátnőm, amikor átlag alatt ke-

restem, főzéshez is kuka voltam, és barkácsolni sem

volt huzalmam.

2017. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhára nincs rendben veled "minden más". Nem a fizud, vagy a főzőtudományod, Mekk Elekséged miatt vagy retardált, hanem mert ilyen kérdés, ilyen szavakkal kipattan a nyakadon lévő hólyagból. Menj el szakemberhez, mert mentális problémáid vannak.
2017. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

"Menj a büdös p...csába, hogy elégedetlen vagy a 165 nettóddat. Én csak 120 környékén keresek és mégse rinyálok, mint te.

Főzni én se tudok nő létemre, de tanulok!"


Bármilyen nő büszke lenne erre a stílusra :)

2017. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#2


A főzéssel egyetértek, de barkácsolásban van aki tényleg antitálentum. A kérdező mondjuk 100%, hogy csak rinyál, de én a próbálkozásaim ellenére sem tudok "barkácsmester" lenni, de el tudom kezdeni, de sokszor katasztrófa az eredmény. Igaz én nagyon "béna" vagyok, nem sok kellett hozzá, hogy tényleges bénasággal szülessek a részleges (és szerencsére az életemben nem akadályozó) helyett.

2017. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!