Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne a világgal, ha a...

Mi történne a világgal, ha a női-férfi szerepek felcserélődnének?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 10:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%

A nők nem tudnak úgy építeni vagy fejleszteni mint a férfiak.Nézz szét az otthonodban és nézd meg,hogy miket készítettek férfiak és miket nők.A gyártásához szükséges gépekre és a technológiára is gondolok.Mindent a férfiak csináltak.A nők csak a férfiak versenyeztetéséhez értenek.


Fordítva nem lenne fejlődés,de még ami van az is megszűnne hiszen még házat építeni sem tudnának.

2018. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Hanyatlás.
2018. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Kihalna. A férfiak nem tudnak szülni.
2018. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
A szülés lombikban megoldható! :D
2018. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2%

Sosem fog felcserélődni ugyan is a férfi nem az agresszívabb, erősebb, vezetőbb típus.

Na meg sok fizikai munkát a nők végezzék? Azt megnézném, mikor egy kiskocsit ketten húztak föl a földről, és egy nehezebb volt (nő) mint én de sokkal gyengébb.

Szval nem lenne jó, meg mindenütt sztem liberalizmus lenne ami pusztulást hozna, ugyan is az irányításhoz kell az "erős kéz!" Sok mindent az ő szemszögükből csinálnának, gyenge és beláthatatlan döntéseket hoznának.

Egy női agy nem ért úgy a gépekhez se, el van foglalva a szépségével, azon van hogy minél hamarább bepasizzon és szüljön gyereket, ez kódolva van, ezért se működne.

Szval ebből csak baj lenne, viszont a férfiak meg nagyon agresszívek, ami szintén nem jó az is igaz, ezért a sok háború.

2018. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz női-férfi szerep alatt?
2018. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ő általánosan érti, ha most minden fordítva lenne :D
2018. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ahogy értelmezed:)

Pl érdekes lenne, ha a férfiak szülnének:D

2018. febr. 24. 11:10
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen, így értem:) Illetve,ki hogyan értelmezi, bármit írhattok, saját gondolatokra vagyok kíváncsi:).
2018. febr. 24. 11:11
 10/30 anonim ***** válasza:
12%

Azt gondolod egy férfi nem lenne képes a szülésre? Marhaság! Ha a természet megadná nekünk azt úgy tenné hogy nekünk is menjen. Ahogy egy nő bele képes halni egy szülésbe vagy túlélni, ugyan úgy egy férfi is, az marhaság hogy nem képes.

A fájdalom meg jön! tud tenni ellne egy nő? Nem! Muszáj elviselnie, ugyan úgy ha férfi szülne uez lenne, menne végbe.

2018. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!