Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne a világgal, ha a...

Mi történne a világgal, ha a női-férfi szerepek felcserélődnének?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 10:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
De ma már dolgoznak.
2018. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20%

Semmi különös nem történne. A férfiak között vannak értelmesek és idióták. Ugyanígy a nők között is. Menne minden tovább...

Bár, remélem ez nem fog megtörténni 100%-osan... nem szeretnék több Merkelnénit látni a vezetőségben. :S

2018. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy dolog tetszene benne, hogy a nők verekednének. Amúgy az egész egy torz szülemény lenne így elsőre, mert a, ismeretlen lenne, b, durva lenne egy-egy eddig női munkát elképzelni férfi szerepbe átültetve...
2018. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Miért verekednének a nők? Nem ismerek olyan férfit, aki verekedett volna.
2018. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
12%
Most meg csak szülni tudnak, van amelyik még azt se.
2018. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
95%
Elég szar embereket ismerhetsz, ha csak szülnek, nem dolgoznak.
2018. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj, hogy néha már manapság is lehet látni, hogy felcserélődtek a szerepek...
2018. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Éhen halnánk :D
2018. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Van már erről pár rövidfilm youtube-on, van jobb meg rosszabb is.

Én egyszer dolgoztam egy autóalkatrész-gyárban, egyedüli nőként (lányként) tizennégy férfivel a részlegen. A többségük korrekt volt és rendes, látták, hogy dolgozni járok be én is, békén hagytak, de volt egy négy fős galeri, akik folyton beszólogattak, stíröltek, füttyögtek, popsipacsit adtak - na egy idő után megcsináltam ugyanezt velük, elhaladtam mellettük, végigmértem őket, egy-kettőnek rácsaptam a hátsójára, rájukfütyültem az utcán a telephely előtt, odaordítottam nekik, hogy "hé, cica!" Volt meglepettség, meg felháborodottság rendesen.

2018. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak: nem lenne jó. Már így is látszik, hogy a vérfeministák megpróbálnak bosszút állni vélt vagy valós történelmi sérelmekért - nem erre van szerintem szükség, hanem arra, hogy választhass. Hapsiként se kelljen 16 órát melóznod, amíg a feleséged otthon gyereket nevel, és feleségként se kelljen otthon ülve gyereket nevelned, ha nem akarsz.
2018. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!