Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mas is szokott azon szomorkodn...

Mas is szokott azon szomorkodni, hogy nem okos?

Figyelt kérdés

Itt most a kepessegre gondolok, amivel szulettem.

Retardalt vagyok, ami melle tarsul egy olyan szemelyiseg, amiben nem tudok kiteljesedni, es kaosz az eletem.


2018. febr. 25. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem, bár én tudom hogy okos vagyok
2018. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor nyilvan nem neked szolt a kerdes, okos.
2018. febr. 25. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Amióta valaki felnyitotta a szemem és alapos agymosást tartott nekem arról, hogy nem ez számít, azóta nem érdekel okos vagyok-e vagy sem.
2018. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Hogyan lehetsz retardált, amikor le tudtál írni két teljesen értelmes mondatot, ráadásul a vesszőket is jó helyre tetted. Vagy nem tudom, hogy mit jelent a "retardált".
2018. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem vagy te buta ember. :) Senki sem ugy szuletik, hogy mindent tud. Ha vannak olyan teruletek az eletedben, amit fejleszteni szeretnel, akkor azokra kell fokuszalnod.
2018. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Én azon szoktam szomorkodni, hogy annak ellenére is káosz az életem + egy nagy nulla, hogy okos vagyok. De akkor nyilván nem eléggé.
2018. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
És?? Én pl. okos vagyok, az életem a romhalmazzal egyenlő, senkim nincs, a munkámat utálom, úgy kell magam visszatartani attól, hogy öngyilkos ne legyek... Ellenben ismerek nálam sokkal butább embereket, folyton dobálja nekem a facebook, hogy eljegyezték, külföldre költözött, gyereket szült, mosolygós képek, tengerpart, stb stb stb...... Nem múlik azon semmi, hogy ki mennyire születik okosnak. Semmi.
2018. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt, amikor igen, ma már nem.
2018. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A mai vilagban mar egy retardalt is teljes eletet elhet, mert biztositjak nekik az okosabb emberek joszivusegbol. En ezzel nem szivesen elek, ilyen buszke szemelyisegem van nekem.


Ez egyebkent belekavar a termeszetes kivalasztodasba, nekem nem is szabadna itt lennem. :D

2018. febr. 25. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor szeretnéd leírni, hogy pontosan mi a bajod? (Egy zseni)
2018. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!