Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy okos, tehetős fiúnak...

Egy okos, tehetős fiúnak bejöhet egy átlagos, szegény lány?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A hétvégén korizárón voltam és megpillantottam egy CSODÁLATOS fiút. Azonnal levett a lábamról a kinézetébe, a pillantásától végigfutott a hideg a hátamon. Egyszerűen tökéletes volt az egész lénye. Ami nagyon meglepett, hogy ő is gyakran tekintett felém, akárhányszor elsuhant mellettem. Sőt, mikor a pálya szélén álltam, egyszerre nézett rám a barátaival együtt. Szóval végig néztük egymást, így nagyon nehéz volt talpon maradnom a jégen. Eljött az idő, haza kellett indulnom, de néhány barátnőm még maradt és Ő odament hozzájuk és megkérdezte hol vagyok!! Mikor ezt elmesélték nekem, azt hittem menten elolvadok. Megmondta a nevét is, hogy keressem meg ha gondolom. Na igen, meg is kerestem facebookon, de nem merem bejelölni, mert átnézve az adatlapját, hihetetlen okos és jómódú is. Emellett én teljesen átlagos és mondhatni, szegény vagyok, így be sem merem jelölni. 3-4 évvel idősebb is nálam. Ti mit tennétek a helyemben? Őszintém fogalmam sincs mit csináljak, mert még sosem voltam szerelmes, álmomban sem mertem volna gondolni, hogy egy ilyen fiú valaha rámemeli a szemét.

2018. febr. 25. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jelöld be .
2018. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, rózsaszín köd:D
2018. febr. 25. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ha normális, akkor nem azt fogja nézni, hogy te szegény vagy, másrészt esetleg a szüleid lehetnek "szegények" meg az ő szülei "tehetősek" Az a gyerek kb ott tart az életében mint te, annyival van előrébb amennyivel idősebb nálad. Az meg rajtad áll, hogy hogy alakítod az életed. Szóval szerintem ez nem lehet akadály
2018. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, úgy szerettem volna én is leírni, de nem tudtam szépen megfogalmazni. Köszönöm szépen, hogy megtetted helyettem.:)
2018. febr. 25. 15:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne légy félős, mert így szalasztod el a lehetőséget, amit aztán sajnálhatsz utólag, és ostorozhatod magad miatta. Ez a fiú eléggé egyértelmű jeleit adta, hogy érdeklődik irántad. Persze, hogy jelöld be! Ha kiderül, hogy valami miatt nem passzoltok össze, hát kiderül, legalább nem voltál nyuszi, és megpróbáltad, de lehet, hogy abszolút nem érdekli, hogy mennyi pénzed van, sőt valószínű, mert a ti korotokban ez még egészen jelentéktelen tényező!


35F

2018. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D Bejelölöm.:)
2018. febr. 25. 16:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Olyan szerencsés vagy, hogy valaki felfigyelt rád. :) Nehogy elszalaszd!
2018. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
végre vki boldog ezen az oldalon..
2018. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Nincs mitől tartani, kifejezetten szegénycsaládból jöttem és soha senkit nem zavart ez, pedig voltak tehetösebb udarlók szép számmal! Nem ez a fontos!


Szurkolok nagyon!!


23/nő

2018. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (és a privát üzeneteket)! Bejelöltem. Szinte azonnal visszaigazolt és rámírt. :)
2018. febr. 26. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!