Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy okos, tehetős fiúnak...

Egy okos, tehetős fiúnak bejöhet egy átlagos, szegény lány?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A hétvégén korizárón voltam és megpillantottam egy CSODÁLATOS fiút. Azonnal levett a lábamról a kinézetébe, a pillantásától végigfutott a hideg a hátamon. Egyszerűen tökéletes volt az egész lénye. Ami nagyon meglepett, hogy ő is gyakran tekintett felém, akárhányszor elsuhant mellettem. Sőt, mikor a pálya szélén álltam, egyszerre nézett rám a barátaival együtt. Szóval végig néztük egymást, így nagyon nehéz volt talpon maradnom a jégen. Eljött az idő, haza kellett indulnom, de néhány barátnőm még maradt és Ő odament hozzájuk és megkérdezte hol vagyok!! Mikor ezt elmesélték nekem, azt hittem menten elolvadok. Megmondta a nevét is, hogy keressem meg ha gondolom. Na igen, meg is kerestem facebookon, de nem merem bejelölni, mert átnézve az adatlapját, hihetetlen okos és jómódú is. Emellett én teljesen átlagos és mondhatni, szegény vagyok, így be sem merem jelölni. 3-4 évvel idősebb is nálam. Ti mit tennétek a helyemben? Őszintém fogalmam sincs mit csináljak, mert még sosem voltam szerelmes, álmomban sem mertem volna gondolni, hogy egy ilyen fiú valaha rámemeli a szemét.

2018. febr. 25. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
semmiség
2018. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok azóta? :)
2018. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Március végén összejöttünk.:D
2018. máj. 3. 00:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Juuj de jó, sokáig!!! :D :)
2018. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Becsüljétek meg egymást! És sok boldogságot!
2018. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!