Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek mi fontos egy...

Férfiak! Nektek mi fontos egy nőben?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonság alapján figyeltek fel rá?

2018. febr. 25. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a belső tulajdonságok érdekelnek. (Külsőre nem is vagyok annyira válogatós. Ha nincs elhízva és szokott fogat mosni, akkor már jó helyről indul.)


Azok a belső tulajdonságok amik nagyon negatívak:

-Flegma, nem érdekli semmi.

-Hisztis. De tényleg... Ha valamit belemagyarázással többféle módon is lehet értelmezni, akkor TÉNYLEG nem arra a gondoltam amelyik a lány számára bántó. Sőt amikor mondtam bele se gondoltam hogy ha kicsit megcsűrjük-csavarjuk a dolgot, akkor akár bántó is lehet.

-Butácska.

-Anyukám helyett anyukám akarna lenni.

-Pénzéhes. Mármint szívesen költök pénzt egy jó randira, csak mondok egy példát... Egy lány első randin megkérdezte hogy mi a kedvenc ennivalóm, mondtam neki hogy a japán kaja. Mondta hogy olyan még soha nem evett, drága-e. Mondtam hogy sajnos elég drága. Aztán kijelentette hogy rendben, akkor következő randin el fogom vinni egy japán étterembe, mert végre van lehetősége ilyen dolgokat is kipróbálni. Ugyanez a lány volt az aki felhúzta a ruhám ujját hogy megnézze hogy milyen márkájú az órám, miután a ruhám márkáját is megnézte (mindkettő márkás volt). Mondanom se kell hogy eszem ágában se volt a második randi...

-Ne beszéljen sokat. Tehát ha egy órát beszélünk és csak annyira hagy szóhoz jutni hogy "nahát" vagy "érdekes", akkor az azt jelenti hogy legszívesebben már rég lelőttem volna! Illetve ez mondjuk lehet hogy csak rám igaz, de utálok felesleges dolgokról is beszélni. Például volt egy lány akinek az volt a kedvenc témája a randinkon hogy a falujában ki mit csinál. Engem pedig a festék száradása a falon is jobban érdekel mint hogy a Julcsi (akit nem is ismerek) berúgott és megcsalta a Jancsival a Pistit (akiket szintén nem is ismerek, és nem is akarok ismerni).

2018. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért tényleg így van, a külső az csak a csomagolás. De a tartalom a lényeg. Rengeteget hallottam már, hogy "bedőltem a szép szemének, udvariasságának, stb." aztán mostmár duplán gyűlöli. Egyébként ez mind a két nemet érinti.
2018. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Zolika456 válasza:
Hát nekem kb az, hogy úgy nézzen ki, mint ez a csaj: [link]
2018. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Háááát érdekes ízlésed van, az biztos...
2018. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem tulajdonság alapján figyelünk fel rá. Hanem hogy milyen külső adottságokkal áldotta meg a genetika. Az a férfi aki mást ír, valótlant állít. Ha egyáltalán bejön a külső azután foglalkozunk a belső értékekkel.
2018. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem egy házisárkány, már jó jel...
2018. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!