Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti, hogy parátkoztok...

Lányok ti, hogy parátkoztok össze fiúkkal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Jézus ezt minden nap megfogod kérdezni? :D
2018. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én most írok ki először ilyet. Arról már igazán nem én tehetek, hogy te ilyen kérdésekbe futsz mindig.
2018. febr. 25. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem azért de ezeket tényleg nem én írtam.
2018. febr. 25. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszélgetek velük, ahogy az emberek szoktak egymással. És nem flörtölök, nehogy félreértsék.
2018. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát jó, rendben.

Ez esetben k#rva egyszerű dolgod van, mert csak beszélgetned kell velük akármiről ami nem lányos téma.

2018. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz fiúkkal barátkozni, mert valószínűleg nem vagy elég szép, és mellette még a gondolkodásod is nagyon gyerekes.


"Én most írok ki először ilyet. Arról már igazán nem én tehetek, hogy te ilyen kérdésekbe futsz mindig."

Tagadod, holott a másik kérdéseid pontosan ugyanúgy vannak kiírva, csak cím van, kevés válaszokat kaptak amik nem normálisak, ezért újra kiírtad őket.


14 évesen elképesztően gyerekes vagy. Nem próbáltad újraírni a kérdést, konkrétabban megfogalmazni, hanem csak újra leírod ugyanazt, majd letagadod hogy te írtad.


Ez a két ok amit látok hogy miért nincs sikered náluk, szóval egyrészt a külső + a rossz kisugárzásod ami a butuska elméd miatt van.

Gondold el kinek lenne kedve olyan lánnyal barátkozni aki ennyire gyerekes?

Lefogadom ezek mellett sértődékeny vagy, hisztis, makacs és semmiről nem lehet veled beszélgetni, mert nem értesz igazán semmihez.

2018. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ismerd meg.
2018. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!