Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a fiúkkal kezet fogunk...

Ha a fiúkkal kezet fogunk mikor találkozunk akkor a lányokkal mit illik?

Figyelt kérdés

Tehát ha találkozok egy vegyes fiú lány társasággal és a fiúkkal kezet fogok akkor a lányokkal is? Gondolom nem... csak köszönjek nekik? Az olyan "diszkriminatívan" hat nekem... Vagy puszi? Az meg túl intim...

Bocsi az autista kérdésért, köszi a segítségért!


2017. jún. 5. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha baráti társaság, és új a lány, akkor egyenlőre elég lehet a kézfogás, esetleg mellé puszi, ha már ismered, akkor meg a puszi.
2017. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kézfogás+puszi kombó. vagy simán puszi. De bizonyos esetekben maradhat kézfogás. Most ez ilyen nesze semmi fogd meg jól válasznak tűnhet, de igazából az számít, hogy ne legyél határozatlan. Mert az feltűnik ha nem tudod, hogy mit csinálj, és kínos is. Valamelyik köszönést válaszd ki, és konzisztensen tartsd magad hozzá ha pl több ismeretlen hölgy van a helyszínen akiknek be kéne mutatkozni.
2017. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kézfogás csak ha ő nyújt kezet!

Puszi az később való.


Csak köszönés is megfelelő

2017. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nagyon gusztusos ez a "lányokkal kézfogás+puszi" kombó, amikor adott egy 10 fős társaság, amiből 3 lány van, és azokat a 7 férfi körbenyalogatja.


Szerintem bőven elég nekik egy "szia" is.

2017. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja hát bemutatkozáskor gondolom hogy kézfogás:D
2017. jún. 5. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
először puszi, később csók
2017. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ezekkel nem lettem sokkal okosabb eddig kb ahány válasz annyiféle... Szerintem inkább csak a fiúkkal fogok kezet a lányokkal meg puszilkodok ha éppen olyan a helyzet de általában nem.
2017. jún. 5. 13:33
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Én kinyalom őket.
2017. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fiúk is szoktak egymásnak puszit adni, tehát lányokkal is lehet kezet fogni... társaságtól függ,hol mi a szokás
2017. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tom ki hogy van vele de én rokonokon kívül nem puszilkodok sose fiukkal...
2017. jún. 5. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!