Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mihez kezdenétek magatokkal...

Ti mihez kezdenétek magatokkal, ha lenne hirtelen 900 millió forintotok?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor csinálni?

2018. febr. 26. 10:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%
Szétosztanám a rokonok-barátok között, adnék állatmenhelynek cuccot, rászoruló gyerekeknek (valahogy úgy, hogy tényleg ők kapják meg, maradékból meg rendeznék egy privát last world tour-t magamnak, mert valószínű szétcsapnám magam pár napon belül.
2018. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Megepitenem almaim hazat a tobbit elraknam. Es elnek immaron almaim hazaban tobabb ;)
2018. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Saját ház. (Budapest csendes kertvárosi részén egy átlagos kertes ház, jó környéken.)


Soha többé nem dolgoznék, mert anélkül is fenn tudnék tartani egy (felső) középosztálybeli életszínvonalat életem végéig. Nem lennék telhetetlen. Annyi, hogy ruhákat közép árkategóriás butikokból vásárolnék és nem érdekelne ha pl. egy kiló kenyér hirtelen 800 ft lenne. Tehát csak ilyen szintű dolgokra gondolok.


Befektetni fölösleges, mert abból csak matematikailag lenne hasznom, gyakorlatilag nem, mivel ez a 900 millió is bőven elég lenne életem végéig az általam említett életszínvonalhoz. Tehát akkor a befektetés csak fölösleges munka a semmiért ebben az esetben.

2018. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
1 hét alvás. Így kezdeném.
2018. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyet nyitnék. Megszerezném a második diplomám..és..és talán vennék most egy új függönyt az Obiból.
2018. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tuti befektetném.
2018. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

van 5~6 ötletem amikből startupokat csinálnék a legkülönbözőbb területeken, termékekkel, országokban..

majd a kockázatosabb ötleteimet már saját tőkével valósítanám meg..így hamar milliárdos lennék


ezalatt megtanulnék anyanyelvi környezetben és szinten angolul (bármibe is kerül)


aztán megvenném az engem érdeklő egyetemi szakok teljes anyagait..


közben kiköltöznék Brazíliába egy kisebb farmra..


és mikor már gazdag és nyugis életem lenne gőzerővel elkezdenék az éhezés, háborúk, klímaváltozás, betegségek ellen költekezni


a menet így is, úgy is ez lesz, csak nagyobb induló tőkével meg tudnám gyorsítani

2018. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Gatsby bulit csinálnék
2018. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Vennek egy hazat valami szep helyen, utazgatnek, ismerkednek, egy reszet befektetnem, csaladnak adnek belole
2018. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"és mikor már gazdag és nyugis életem lenne " #17 900 millio szerintem már gazdag és nyugis....
2018. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!