Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy 16 éves fiú,sőt igazából szerelmes vagyok belé,de elég zárkózott,nehéz vele beszélni(eddig csak írásban sikerült,de egy hónap alatt nem tudtam meg róla sokat),de viszont sokoldalú,és ez az első,hogy szerelmes,vagyok.Viszont nagyon sokat "kémkedek" utána.Például:videókat töltöttem le róla,képeket,rákerestem googleben,meg hasonlók.Ő a hátterem,és van róla egy dobozom,írtam neki valentin napi képeslapot(amit sohasem adtam oda neki),egy komplett füzetem van,amiben róla szóló dolgok vannak leírva.Elég beteges,és nehéz nem befejezni.Róa ámodom meg ilyenek.Mit csináljak? Nehezen találunk témát,amiről beszélhetnénk,és amikor összeszedem a bátorságom,hogy beszélek bele,akkor tuti,hogy nem jön oda ahol meg ismerkedtünk(kis közösségi tér).

2018. febr. 27. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:
14/L
2018. febr. 27. 15:51
 2/2 anonim válasza:
36%

Witz kategorie hogy a lánynak kell tenni az elsö lépéseket. :D az ilyen kis Punzi fiúk szerintem eléggé alja kategoriek. Én ha tetszik egy lány akkor én küzdök, nem várok a csodára. Elsö szerelem szóval érthetö hogy "álmodozol", jobb mintha olyan tömeg pitsa lennél mint sokan, hogy ilyen selyemfiúkról álmodoznak akikkel életükbe nem találkoztak, csak sok a lájkjuk és ez "imponál".

14F

2018. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!