Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha nem számítan...

Mit csinálnál, ha nem számítana a pénz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Körbeutaznám a világot,minden érdekes/egzotikus helyen lenne egy hatalmas luxusházam( tengerpart,sivatag,őserdő, stb.), igyekeznék nyomot hagyni a világban,magánkiadásban tucatszám adnám ki a könyveimet,vennék egy kiadót, saját lemezeket énekelnék fel, és egy filmstúdiót,ahol rengeteg filmet készítenék.És valahol,talán Bp-n, vagy annak az amerikai nagyvárosnak a környékén ami a legjobban megtetszett,lenne egy hatalmas,festői és egészséges birtokom,azon az álom-otthonom,talán egy Roxforthoz hasonló kastély,csak sokkal-sokkal nagyobb,külön blokkokkal,lenne egy ultramodern részleg hatalmas medenc÷vel,moziszobával és edzőtermekkel,lenne külön egy művészeti galéria, külön egy holywood-i részleg, nagy sztárok,pl.Greta Garbo, stb emlékműveivel, egy középkori,ódon hangulatú, egy ókori egyiptomi, egy esőerdő szerű,természetes részleg stb.
2018. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Először utaznék.

Különlegesebb helyekre is szeretnék eljutni. Pl. kibérelni pár hétre egy szigetet, ahol nincs senki más, csak én és a családom.

Utána élném ugyanitt az életem, ahol most is élek. Keresnék valami pár órás munkát, pl. napi 4 óra valamilyen segélyszervezetnél, hogy tegyek valami hasznosat. A többi időmet a családomra fordítanám.

2018. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát vennék egy Nvidia Geforce 1060 - at, vagy 1070 - et, mert az 1080 - at szerintem már nem bírná a tápegységem. Most 1050 - em ven. Vennék egy nagyon finom müzlit ami nem baj ha drága, mert nem számít a pénz. Asszem több minden nem jut eszembe.
2018. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mérhetetlen mennyiségű könyvet és mangát vennék, folyton osztogatnám a rászorulóknak, és a menhelyeknek. Adnék minden területen a kutatóknak és elmennék minden the Gazette koncertre. Alapítanék egy jó feltörekvő metál-, alter- és rockbanda támogató zenei céget, meg egy könyvkiadót, ahol nem tucatárut adnának csak ki. A fennmaradót odaadnám a családomnak és lelépnék egy saját szigetre a mérhetetlen sok könyvemmel és mangámmal és chillelnék a tengerparton. Meg vennék egy vaníliás kapucsínót, mert azt most meginnám.
2018. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem így is van olyan ember, akinek nem számít annyira, nem törvény, hogy mindenkinek számítson.

Ha nem számítana a pénz, akkor amúgy egészen más felépítésū világban élnénk, tehát az errõl alkotott elképzelések már ebbõl a szempontból is irreálisak lennének, mert nem léteznének fogyasztói cikkek, sem bevásárló központok, ahol mindenféle klassz dolgot be lehet szerezni. Tehát hiába mondanám, hogy megszerezném ingyen a lehetõ legjobb fényképezõgépet, ami csak létezik:D

Én is utaznék, fõleg azt bírnám, ha nem lennének hivatali ügyek sem ezzel. Egy szerényebb világban jóval nyugodtabban élném az életem, nem tartanék attól, hogy kirabolnak, olyan házat építenék, ami körül nincs kerítés, nem félteném a holmijaimat. A munka nem napi unalmas rutin lenne, hanem magamnak szabnám meg a napirendem a saját szükségem szerint, tehát rengeteg idõm lenne a hobbijaimra, így a mostaninál jobban is elmélyülnék bennük, sokkal többet sportolnék, olvasnék, megtanulnék zenélni mégjobban, színesebbnek látnám az életem, akkor is, ha szerényebb életet élnék így, kivonva magam a fogyasztói társadalomból.

2018. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint most: beosztanám.
2018. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gőzautót építenék magamnak.
2018. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Szó szerint.
2018. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Építenénk magunknak egy eldugott rönkházacskát valami gyönyörű helyen, mondjuk egy erdő mélyén, folyóparton. Minél érintetlenebb helyen. Teljesen öko-bio módon rendeznénk be, és úgy is élnénk, hogy a lehető legkevesebb kárt tegyük a természetben.

Én személy szerint mindenre megszerezném a jogsit, harcművészeteket tanulnék, egész nap extrém sportokat űznék. Mesterektől tanulnám a művészetet is. Kihoznám magamból a maximumot. 27/N

2018. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Jó, de akkor mi lenne helyette? Újra cserekereskedelem? Vagy hogyan működne a világ? Mert nyilván ettől függene, hogy mit csinálnék, mit csinalhatnék egyáltalán.
2018. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!