Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a pénz nem számítana,...

Ha a pénz nem számítana, milyen foglalkozást űznél és miért?

Figyelt kérdés
Egyetlen kitétel van, hogy pár hónap alatt kitanulható legyen az a szakma (több éves egyetemre nincs időm). Szeretnék több szakmát kipróbálni, az sem baj, ha minimálbért keresem vele. Középkorú férfinak való szakmákban gondolkodom, örömmel várom az ötleteket! Olyat, ami nem átlagos, de mégis el lehet vele helyezkedni, és élményt, feltöltődést, kalandot ad...
2015. ápr. 11. 11:46
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Ja, hogy ez Rólad szól. :D

Én a kérdésre válaszolok, nem a leírásra, ne haragudj.

Szóval, ha nem számít a pénz, akkor filmeket rendeznék vagy házakat építenék vagy programoznék.

2015. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
Ja, hogy miért, hát mert engem ezek érdekelnek.
2015. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy természetközeli dolog lenne. Az általad megadott feltételekkel: méhészkedés, állatok.
2015. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy művészetek - festenék, rajzolnék, szobrászkodnék vagy zenét szereznék.
2015. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

rajzolnék, barkácsolnék, terveznék havi minimum 350-400ezer forintért persze de ez csak álom Magyarországon ez soha nem valósulhat meg :(



kérdező: menj közmunkásnak egész nap kártyázhatsz az árokban a szabad levegőn és semmit nem kell csinálnod

2015. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a viharvadászat hogy hangzik? :P
2015. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítanom kell: az új szakmában kell, hogy legyen szabad állás, még ha minimálbér+járulékok erejéig is, azaz legyen rá igény. És napi 8 órában végezhető legyen, ne igényeljen ottlakást (mint pl. az állatgondozás). Az állatkertekbe is egyébként állatgondozói álláshoz főiskolai/egyetemi végzettség kell!
2015. ápr. 11. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Önkéntesség, segélyszervezetek, katasztrófavédelem.
2015. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Esetleg túravezető, gondnok, eladó.
2015. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én rendezvényszervező lennék legszívesebben. Hogy te mi legyél, azt nem tudom.
2015. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!