Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor szoktatok magatoknak...

Ti mikor szoktatok magatoknak ruhát venni? Minden hónapban vesztek valamit? És egyerre többet vesztek vagy hogy?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberbe mikor kezdődik a suli akkor 2 farmert 3 pólót 1 pulcsit


Télen melegebb holmit


Májusra 2 rövid naci 3 Pólo

2018. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annyi pénzem hogy minden hónapba vegyek valamit

Mivel már nem nővök semmit a súlyomat tartom így jók rám a tavalyi idei ruhák

Néha veszek amit a legelső kommentbe írtam csak akkor szoktam

2018. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

netről évente 3-4x keveset


turkálóból 1-2x sokat

2018. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig amikor szükségem van valamire. Ez általában 2-4 havonta fordul elő.
2018. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor veszek újat, mikor valamim tönkremegy vagy kifakul. Ez olyan évi kétszer fordul elő. Harisnyát szoktam havonta venni, mert az ugye fogyóeszköz, de csak úgy ruhát nem veszek magamnak, mivel hosszútávra kell, sokáig válogatok, és utálom az üzletek légkörét, meg öltözködni se szeretek annyira, vannak bejáratott darabjaim hétköznapra és alkalomra, se hosszában, se széltében nem növök már, úgyhogy "szórakozásból" nem veszek.
2018. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, mikor jön pl. a tavaszi kolleció, akkor körbenézek, veszek 2-3 ruhát vagy szoknyát és letudva, ezek nyárra is jók.

Néha beugrok 1-2 felsőért, de lényegében ennyi. :)

2018. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem veszek minden hónapban. Minek ? Hogy több mindent veszek-e, az attól függ. Leárazásban is szoktam válogatni. Szezonok vègèn is lehet jó dolgokat kifogni. Alapdarabok vannak mindig, ha ezek közül elhasználódott valami, pótolom. Tehát akkor veszek,ha szüksègem van valamire. Ès persze fehèrneműből általában többet veszek, nem állítok be egy bugyièrt a boltba :)
2018. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!