Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti egy hónapban mennyi...

Lányok ti egy hónapban mennyi ruhát vásároltok magatoknak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, semennyit. Ha szükségem van valamire, akkor megveszem, egyébként nem járok havonta vásárolni.
2015. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha épp kell valami, vagy valami nagyon megtetszik akkor azt megveszem. Néha egy hónapban több mindent veszek így, néha pedig hónapokig nem kell ruha.
2015. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

2-3 hónaponta egyet. Azt is akkor, ha nagyon muszáj.

Meg nem is állunk úgy anyagilag, hogy mindennap vegyek új ruhadarabot és a régebbieket (amik szerintem még tök jók, mert nincs semmi bajuk) csak úgy kidobáljam.


(Pedig szívesen tenném, ha lenne rá elég pénzem :D:D)

2015. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Változó.

Minden hónapban vásárolok, de nem tudom megmondani mennyit.

Ha megtetszik valami megveszem. Attól is függ, hogy mennyit járok a kedvenc üzleteim közelében, illetve, hogy megyek-e külföldre. Plázás boltokat nem szeretem, max Zara-ban veszek 1-2 felkapkodós darabot.

2015. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha épp kell valami, akkor megveszem. Ez lehet havi 5 alkalom, de lehet 2 hónapig semmi is. Van saját

keresetem,anyagilag nem okoz gondot, szekrényem is van, de már most érzem, hogy több a holmim, mint amennyit ki tudnék használni.

21N

2015. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, így havi lebontásban nehéz megmondani, mert nem veszek havonta ruhát. Végiggondolva, utoljára áprilisban vettem ruhát, egy sportgatyát (illetve nyáron fürdőruhát, de azt mondjuk nem tartom ruhavásárlásnak).
2015. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél évente veszek pár ruhadarabot. Pl ha jön a hideg idő akkor ahhoz vásárolok, ha jön a meleg akkor ahhoz. Ezen kívül max zoknit, harisnyát, bugyit veszek. Amikor szükséges.
2015. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!