Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha az illetőt...

Miért jó az, ha az illetőt zavar egy másik, akkor jól le kell autistázni? . Vagy esetleg hibázik valamit, mert ugye az már manapság nem emberi dolog.

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom facebookon, hogy autista jelzővel illetik egymást a tinik. Rendszeresen. Pedig amit tesz az illető, akár hibázik, akár nem, szerintem nem az autizmushoz sorolható. Vagy csak egyszerűen azért, mert éppen nem szimpatikus neki. (Tini: értsd: 12-18 év). Most ez a trend, vagy mi a szar? Ettől ők vagányak lesznek? Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy ez mire jó..

2018. márc. 1. 19:07
 1/2 Libers Pertz ***** válasza:
100%
Ez a trend.
2018. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen ez a trend. Sajnos. Én is ebbe a korosztályba tartozok, viszont SOHA nem autistáznák le senkit!! Most lehet röhögni, de én is autista vagyok meg az öcsém is (aspergeresek vagyunk)! Szerintem egyáltalán nem menő egy idegrendszeri, mentális betegségen nevetni! Akik szerint ez vicces, meg divat annak valami nagyon nem oké.
2018. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!