Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez valamilyen betegség?

Ez valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Ha az iskolában vagyok, mindig nagyon rosszul vagyok, úgy érzem haldoklom, nem túlzok. Ha hazaérek akkor általában jobban leszek, nem mindig, és nem teljesen, de úgy érzem meggyógyulok. Lehetséges, hogy az iskola váltja ki belőlem ezeket a rosszulléteket? Tünetek: olyan fáradt vagyok, hogy nem tudom nyitva tartani a szemem; nem tudok figyelni; annyira náthás vagyok hogy nem tudom csinálni a feladatom, mert folyton orrot kell fújnom
2018. márc. 2. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolaundórítisz
2018. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keveset alszol azért nem bírod nyitva tartani a szemed a fáradtság is ennek tudható be

Az orrfujas meg hogy tél van esik a hó minusz fokok

Nagy közösségbe vagy egész nap

2018. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor itthon miért nem vagyok fáradt?
2018. márc. 2. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Te hangolod le magad. A felfogásoddal van baj. Változtasd meg. Ha sokat tanulsz lehet sok pénzed könnyen, ha nem tanulsz csóró leszel. Szerintem ez elég jó motiváció.
2018. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hali

Iskola undoritisz, neurotikus abházia.

Jó viccet fére téve!

Sajna pánik beteg vagy. A beteg idézőjeles!

Én oviban meg csináltam be hisztiztem fel ment 40°C a lázam anyu hazavitt elmúlt.

Ezt renderesen meg tettem pszihésen tudat alatt.

Iskolában is elő fordult mikor nem voltak suliban az "ellenségek" vagy az útált emélyek ezen tünetek nem jöttek elő.

Azomban lehet allergia is, mivel ojan tünetek is elhangzottak. Pl valaki otthon tart kutyát, macskát . neki ne! Gond de a túl érzékeny orrod már érzi az irritációt!

Tudő gyógyászaton csinálnak alergia vizsgálatot. Ha jól tévedek ingyenes iskolásoknak meg pláne annak kelle lenie.

2018. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hulyeseg ez a nem tanulsz csoves leszel gondolkodas. En se tsnultam sokaig megis keresek havi 1 milliot..
2018. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!