Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet valamilyen...

Szerintetek lehet valamilyen pszichés betegség?

Figyelt kérdés

azt mondják beteges a viselkedésem...ha tanálok egy halott állatot azt rögtön elkezdem boncolni. már kb 4-5 éve csinálom, most 14 vagyok. Imádom az állatokat sőt,legtöbbször mintha ők értenének meg igazán, de sokszor érzek vágyat arra,hogy belerúgjak egy jó nagyot...ilyenkor mintha nem lennék magamnál.


Nem tudom mennyire számít,de nem szeretem az embereket. Amikor mérges vagyok (és nincs boncolható állat xdd) akkor hajlandó vagyok tönkretenni/szétvágni dolgokat...

Szerintetek? 14/l



2015. márc. 5. 18:28
 1/4 anonim válasza:

Igen, szerintem ez nem normális. De próbáld kontrollálni magad. Ha úgy érzed nem sikerül akkor szerintem fordulj segítségért.

Szerintem azzal nincs baj ha eleve halott állatot boncolsz. Viszont az nem normális, hogy szereted őket de vannak pillanatait amikor ez átfordul a másik irányba. Lehet nem tudod kezelni a a dühöd. Ezzel jó ha kezdesz valamit még most, hogy később ne legyen belőle hátrányod.

2015. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm(:
2015. márc. 5. 19:29
 3/4 anonim válasza:
Szólj, ha lenne még kérdésed:)
2015. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 X a gyöngybagoly válasza:
Csak vezesd le valami hobbival az idegességet, és ha a boncolgatás tetszik menj biológusnak.
2017. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!