Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már Csernus előadáson...

Voltatok már Csernus előadáson? Mi a véleményetek róla, az előadásáról?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Voltam, és nagyon tetszett. Végig fenntartja a figyelmet, humoros, és hasznos, gyakorlati helyzeteken mutatja be a háttérben húzódó lelki folyamatokat. Néha túl kemény a stílusa, de én bírom.!
2018. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Az a véleményem, hogy az ilyen előadások, arra jók, hogy "felizgassák" az embert. Nagyon kevés , szinte semmi haszna nincs az embernek belőle, azaz keveset profitálhat belőle a hallgató. Sőt ! eltudom még azt is képzelni , hogy vannak bizonyos esetek amikor többet árt mint használ egy előadás.

Csernusnak van belőle a legtöbb haszna, profitja. Egyrészt így népszerűsíti magát, így jobban fogynak a könyvei is. Másrészt , pénz bevétele származik az előadásból a rendezvény bevételből.

Nincs is ezzel semmi baj, mármint azzal, hogy előadásokat tart a Csernus.

A baj ott lehet , ha valaki azzal a reménnyel megy egy ilyen jellegű előadásra, és attól az előadástól, valami megoldást vár el, a saját, valamilyen lelki, vagy pszichés problémájára.

Sem a lelki, sem a pszichés problémákat nem lehet egy előadás keretein belül megoldani.

Röviden ennyi, de lehetne mind ezt, bővebben is kifejteni.

2018. márc. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Csernus számomra a hiteltelenség netovábbja. Igaz, hogy lejött a kemény drogokról, de azt nem szokta reklámozni, hogy közben nyugtatófüggő lett. Emellett négy (4) párkapcsolata ment tönkre, mégis lelkesen osztogatja a párkapcsolati tanácsait. A szememben ő olyan, mint egy fegyverkereskedő buddhista pap, vagy bibliaárus prostituált.

Emberként is egy csődtömeg, és pszichiáterként is kókler, de nyilván meg kell élnie valamiből. Ezt viszont jól csinálja.:)

2018. márc. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallgattam tobb eloadasat is. Birom a stilusat, a veka ala nem rejtett egyertelmu es kimondott dolgokat. Tok jo... csak kerdem en... es akkor most mivan? :D foleg ugy, hogy igazabol nem igazan tiszta... ha valakinek barmi gondja van, persze mondja ki a bajokat... de miert azt sugallja, hogy az az egyetlen jo megoldas ha lelepsz a parkapcsolatodbol... mert ilyen alapon viragrol viragra szallok es ha epo valami nemjo megint lelepek? Hol marad a szeretet, a hit, a csalad szentsege? Stb. Tulontul felszinen kapargatott kis mely lukak furasaval foglalkozik, mikozben nem is as le a melybe rendesen. Nekem ez az erzesem. De abbol a szempontbol hogy ne hazudjunk magunknak es azt kimondja az okes... csak erre a szintre mar reg eljutottam.. nyilvan ezert is hallgatom ot es masokat is. Mert ELEVE erdekel. De akit nem? Az nem is foglakozik ezzel, es az eloadasait sem hallgatja...
2018. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!