Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik még olyan hely a...

Létezik még olyan hely a világon, ahol legális a rabszolga-tartás?

Figyelt kérdés
Négerekre gondoltam.

#néger #rabszolga #gyapot #korbács #földesúr #báró úr #kávéültetvény
2018. márc. 4. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A rabszolgatartás hagyományos formája szerintem már sehol se legális, de a modernkori rabszolgaság mindenhol jelen van.
2018. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
engem a hagyományos formája érdekelne!
2018. márc. 4. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem létezik.
2018. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
négert sem?
2018. márc. 4. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok, még mindig azt mondom hogy legálisan nem létezik, de illegálisan pl gyerekmunkás (rabszolgák) léteznek. Azért dolgoznak hogy ha eleget dolgoznak, mondjuk napi 20 órát. akkor nem halnak éhen. Soha nem viszik ennél többre az életben mert nincs is választásuk. De ez nem legális.
2018. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező neked milyen fogyatékod van? Szerinted bármelyik ország alkotmányában van ilyen, hogy Fehér bőrű rabszolgát nem lehet tartani, csak feketét? Hol élsz te? Gondolom csak trollkodsz. Amúgy miért érdekel? Ha legális akkor oda költözöl és veszel magadnak egy háromlábú rabszolgát? Biztos nagyfiúnak éreznéd magad....

amíg szét nem repeszti álmodban a segglyukadat

2018. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
2018. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na, alakul ez :)

valami természetfilm féleséget lehet nézni ilyen témáról?

amúgy rideg tartásban tartják őket láncraverve együtt az állatokkal, vagy van külön viskójuk?

2018. márc. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!