Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van legális módszer a korom...

Van legális módszer a korom megváltoztatására?

Figyelt kérdés
Egy valamit szögezzünk le: Nálam gyogyósabb, dilisebb embert nem találni. A nevem, a korom és a nemem is utálom. Igazi dinka vagyok, de tényleg erre vágyom. 2 évvel fiatalabb szeretnék lenni papíron. Hazugságnak, átoknak érzem a valódi korom, köze sincs hozzám. (egyébként aspergeres vagyok) Személyit hamisítani nem akarok, nincs kedvem csücsülni egy olyan sz@aarság miatt, amivel senkinek se ártok.

2015. jún. 16. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs
2015. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ibra1536 válasza:
Nincs. Vannak dolgok amiket nem tudsz megváltoztatni. Törődj bele. Am hány éves vagy?
2015. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

"Hazugságnak, átoknak érzem a valódi korom, köze sincs hozzám."

Ezek szerint mégis elég sok:D

2015. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Más országban sincs? Pszichiátriai szakvéleménnyel sincs?
2015. jún. 16. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Más országban sincs?"


Afrikában állítólag focisták korát hamisítják, fiatalabbnak feltüntetve őket a valóságnál, hogy drágábban adhassák el őket Európába. Ott viszont nincs anyakönyvi kivonatuk, vagy el tudják tűntetni. Európában ilyenre nem sok esély van.

2015. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Görbítsd meg a téridőt. Egyébként másképp, hogy akarnád megváltoztatni korod? Ha még legálisan is papíron megváltozna, attól még nem térne el a szabvány időszámítástól az évek száma amióta megszülettél.
2015. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában mekkora divat lett ez az Asperger. Minden félkegyelmű erre hivatkozik, mint ahogy mindegik félanalfabéta a diszgráfiával takarózik. Hát ha tényleg Aspergeres vagy, akkor beszéld meg ezt a témát is az orvosoddal, aki diagnosztizált...
2015. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Csak papíron gondoltam nyilván. Látszani nem látszódna, mert csak 2 év. Tudom, hogy nem térne el a valós koromtól, ezekkel én is tisztában vagyok. Utolsó:Papírom van róla, nem csak a hasamra ütöttem és kitaláltam. :)
2015. jún. 16. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg tiszta hülye vagy. Lehet, hogy átoknak érzed, hogy már 15 vagy, de mondd nyugodtan mindenkinek, hogy még csak 13, nem fogják elkérni az igazolványodat. BTW amúgy tényleg 15 vagy, nem csak elírták a diákodban.


A születési időd amúgy a személyazonosítás miatt van beírva az igazolványokba, szóval amíg te te vagy, addig azt semmilyen kérésre nem fogják megváltoztatni neked. De ha mondjuk teszel valami komoly szolgálatot, kézre keríted Abu Bakr al-Baghdadit, és a biztonságod érdekében ezt követően teljesen új személyazonosságot kapsz, akkor biztos megteszik neked, hogy 2 évvel kevesebbet írnak az új személyidbe. És onnantól végre boldogan élhetsz, elhárult ez a szörnyű átok a fejed fölül, jön a napsütés, virágos rét, szőke cicababák és egy nagy tányér somlói galuska!

2015. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy idiótának néztek és megértem, de kérlek benneteket, hogy a kérdésre válaszoljatok, ne személyeskedjetek. Nem ismertek, sem az életemet, sem a körülményeimet. Én sem szidok senkit. Illegális dolgokba meg szerintem nem érdemes belemenni, tudom, hogy van dark net tele hamis papírral, de nem hiszek bennünk. Köszönöm a jó szavakat, akik írtak privátot. :)
2016. jún. 19. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!