Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen fura dolgaim?

Miért vannak ilyen fura dolgaim?

Figyelt kérdés

Sajnos több fura dolgom is van, nem tudom, mennyire normálisak, vagy hogy mennyire gyakoriak

1. Nem merem lenyelni a tablettákat. Még a legkeserűbb gyógyszert is inkább szétrágom, csak ne kelljen lenyelni... egyszerűen rettegek, hogy megakad a torkomon ( tudom, hogy felesleges, meg úgy sem fog megtörténni, de ha egyszer ott vagyok hogy a számba kerül egy tabletta, nem tudom rávenni magam hogy lenyeljen, egyszerűen félek tőle.)

2. Nem merem elsőként kinyitni a suli ajtaját... a sulinknak ilyen nagy, fa ajtó van a főbejáratnál, aztán kicsivel belljebb a portánál egy másik. Elsőt kifele kell húzni másodikat be kell nyomni. Én mégis inkább előre engedek embereket, hogy ők nyissák ki először, mert én félek, hogy rossz irányba nyitom pl, vagy rossz ajtót nyitok ki... ( mindkét ajtónak 2 szárnya van) és félek hogy leégetem magam ezzel, hogy ott küszködök majd mindenki előtt és az ajtó nem nyílik majd ki.

3. Félek, hogy ha valakit "kibeszélek" a barátaimmal vagy beszélek róla, azt az a valaki megtudja. De olyan szinten, hogy többször is ránézek a telefonomra hogy "mi van ha belépett a messengerbe a chatünkhöz és véletlenül rányomott a zsebem a hangrögzítőre és elküldte neki/ mi van ha a zsebem felhívta és hallotta mindezt"

Másnak is vannak ilyen hülye félelmei? Nekem mitől lehetnek?

16L


2018. márc. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Nem számítanak kérdéseid. Lényeg, hogy ez könnyen, egy kis után-gondolkodással, s gondolkodásból származó adatok megértésével változtathatóak.
2018. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez a Vixen srác nem fogyatékos, akkor senki.
2018. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!