Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mivel töltöd a szabadidődet?

Te mivel töltöd a szabadidődet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 17:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
spinning, bicajozás, úszás, festés, fotózás felváltva.
2018. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Mostanában tanulással, mert nemsoká érettségi.😣
2018. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
Katicabogár szárny,szempilla gyűjtéssel,valamint szívesen rajzolgatok Hitler és Száncsó pándá bajszot a tankönyvekben lévő random portrékra.
2018. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Engem ma hülyéztek le az miatt hogy a kirándulást szánalmas unalmasnak tartom és hogy nyugdijasoknak valo meg kényszerkötelező osztálykirándulásokra.

És lőn, erre ez a kérdés, két ember irta hogy ez feldobja :D


A szabadidőm én inkább a barátaimmal tölteném, kocsi, zene, topartozás, grillezés, adrenalinos kalamajkák, pl belógtunk moziba, vagy hajnalban kilométereket gyalogoltunk mert nem volt busz és végignevettük az utat, vagy nem volt vacsora és egy kertből szedtünk répát ejszaka leveshez, meg egyéb szorik :D


De én vagyok a hülye hogy nem tudok birkamodon bámulni egy hegyet vagy hidat. Hát kinek mit jelent az adrenalin meg szabadidő.

2018. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
gitározok, olvasok, zenélek, sportolok, könyvet írok
2018. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kirándulok, biciklizem. :)
2018. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Jah akkor most jön az a rész hogy hirtelen tele lesz az oldal kirándulokkal :D

De még mindig csak 3:15-höz ;)(3/15)

2018. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Főzök, gitarozok, olvasok, nyelvet tanulok és most kezdtem el kötni
2018. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Nemigazán vagyok oda a mozgásért, viszont a skateboard plusz fülhallgató "túrákat" nagyon ajánlom. Kikapcsolódás, mozogsz, és minél többet mész annál jobb kedéllyel érsz haza. Mondjuk ez gondolom a görkori, biciklivel is beválik, de azért a deszkázás csak másabb élményt add.

Viszont szerintem a társasági élet tud a legjobban felhúzni az életben. Akár egy emberrel is. Ha egyedül ücsörögsz otthon csak jobban belemerülsz az életedet körülvevő rosszal : és hát sem egy jó sorozatozás, sem egy jó cs:go mecs és egyéb nem tud jobb kedvre deríteni úgy, mint egy kis hülyéskedés. Jó figyelem elterelésnek és annyi.

2018. ápr. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Olvasás, színezés, rajzolás, zenehallgatás, sorozat nézés, kutyasétáltatás, főzés, takarítás, rendrakás, nyelvtanulás, önkénteskedés.

27/N

2018. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!